@adrian-wieczorek Twoje informacje są interesujące, bardzo miło się słucha bo tu jest zawarta wiedza.
Odezwałem się gdyż coraz częściej widzę nowiutkie konta których pierwszym wpisem jest "j⁎⁎ać pis" czasami pierwszym i ostatnim. Smutne musi być życie człowieka który nie ma nic innego czym mógłby się podzielić niż nienawiść do kogoś, do grupy ludzi.
Standard to "Słyszałem że macie tu fajnie... bla bla bla PIS to chuje, x osoba to k⁎⁎wa, *** *****" (czyt. macie czysto to wejdę z gumowcami)
A najlepsze w tym że absolutnie nigdy nie przeczytałem tego typu wpisu ze strony grupy tych obrzucanych obelgami, tych zaściankowców. Jeśli ktoś widział to niech mnie poprawi