Komentarze (27)

m-q

@LordWader no popatrz, jeszcze dziecko a już lewak Czym to się niby różni od dzieci noszących glany, farbujących włosy na kolorowo lub golących łeb i hajlujących? Wyrosną z tego w większości i tyle.

m-q

@dsol17 myślę, że aktualnie więcej dzieci popełnia samobójstwa spowodowane np. brakiem akceptacji w grupie, niż obcina sobie siusiaki.

dsol17

myślę, że aktualnie więcej dzieci popełnia samobójstwa spowodowane np. brakiem akceptacji w grupie, niż obcina sobie siusiaki.

@m-q W Polsce.Na razie. Dzięki kościołowi,Konfie i części PiSu. Ale rząd się ostatnio zmienił i będą i u nas te naciski. Wkrótce.

m-q

@dsol17 rozumiem, że wymieniłeś instytucje odpowiedzialne za ten brak tolerancji? W sumie to ma sens.

Statystyki samobójstw dzieci w PL nie są zbyt korzystne, jesteśmy w europejskiej czołówce. Może faktycznie za jakiś czas coś się zmieni.

dsol17

@m-q Statystyki samobójstw dzieci nie są tak wysokie bo są transami tylko dlatego,że opieka psychiatryczna dla dzieci i młodzieży w praktyce nie istnieje (podobnie jak dla dorosłych), dodatkowo pedagodzy w szkołach mają wszystko w dupie też i na ewidentną przemoc i znęcanie się nie reaguja - albo wręcz pomagają oprawcom zaszczuwać ofiary. Już nie mówię o coraz gorszych warunkach życia ogólnie.


Zresztą w dobie mediów społecznościowych i komórek od małego to co dzieciaki odpierdalają dzieciakom ( i nie tylko) to się w pale nie mieści. Sam byłem ofiarą prześladowania w szkole,ale na mnie nikt nie kręcił filmików i nie miałem okazji widzieć jak wszyscy sobie ze mnie kpią czy mnie obmawiają w serwisie którego nie było i z którego zatem nie korzystałem.

A było i tak grubo, kilka razy ledwo uciekłem przed podtapianiem w muszli i byłem pchnięty (na szczęście składającym się więc najadłem się tylko strachu) nożem do tapet przez patusa i prowodyra - oczywiście syna nauczycielki...

I dziękuję Bogu,że wtedy nie było facebooków i komórek,dopiero wtedy ta patologiczna hołota by mnie gnoiła.

Alky

@m-q włosy od siusiaka różnią się tym, że to pierwsze odrośnie.

piksel169

@LordWader I co w tym złego? Dlaczego potrzebę zmian językowych nazywasz "lewactwem", kpiąc z ludzi, którzy tego potrzebują?

utede

Jaką potrzebę zmian? Nie ma innych niż dwie płcie i po co się pochylać nad rzeczą która nie istnieje

sireplama

@utede a jak rozpoznajesz płeć? Po czym rozdzielacz na dwie? Po narządach płciowych? Łodzie genetycznym? Samoświadomości danej osoby?

LordWader

@sireplama a jak to działało od wieków, coś się zmieniło?

sireplama

@LordWader nowe bania, nowe odkrycia, progres w psychologii. Teraz już wiemy, że może żyć osoba z "kobiecymi częściami" i być genetycznym mężczyzna, wiemy że zaburzenia hormonalne w rozwoju zarodka mogą zmienić jego płeć, wiemy że ludzie wcale nie muszą być XX i XY, wiemy że istnieje płeć hormonalna i psychologiczna. Można by powiedzieć, że trochę się zmieniło od napisania Biblii.

H0nduz

O patrz! W 2023 roku wynaleźli nowe płcie, które kiedyś nie istniały a teraz nagle z dupy się pojawiły! Magia 21 wieku :)

LordWader

@sireplama no i co to zmienia?

sireplama

@LordWader to co napisałem

sireplama

@LordWader dobrze, że bing ci życiem kieruje ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

utede

@sireplama no jeśli Tobie kieruje życie "tak mi się wydaje i uważam" to smuteczek. To ja się zacznę uważać za kobietę i poproszę emeryturę w wieku 60 lat

sireplama

@utede przegapiłem twoja odpowiedź na moje pytanie?

utede

@sireplama jeśli to było pytanie na poważnie to nie mam więcej pytań. Cała biologia do kosza w takim razie

sireplama

@utede ja się nie pytałem co uważasz, że biologia uważa, tylko jak ty rozróżniasz płcie.

utede

No więc jak pisałem- miałeś w szkole biologię i umiem rozróżnić na poziomie wizualnym, dotykowym i molekularnym

Magister_Ludi

Wyprowadzić się z Podlasia!!!

Zaloguj się aby komentować