emerald_cityGruba rybaw Hydepark2025-02-26T10:04:35+01:0077#bekazkonfederacji #wybory #polityka779Udostępnij
Ragnarokk★2025-02-26T10:05:41+01:0032@emerald_city Oczywiście że partia dla debili to koncept podatku progresywnego ich przerasta.
Hilalum2025-02-26T10:36:44+01:0016@Ragnarokk a potem będą walić konia do lat 50. w Ameryce, gdzie najwyższe progi to było sporo więcej niż 75%. Ale tego Sławek im nie powie. xD
Naczelnyhejterkacapow2025-02-26T13:07:30+01:005To jest partia byznesmenow co mają klitke w kredycie na wynajem i jeżdżą na wykłady o byciu business Man
od_bierdolta_sie2025-02-26T13:10:33+01:002@Naczelnyhejterkacapow raczej partia MLM-owcow w niedopasowanych gajerkach, robiących poważne spotkania biznesowe w McDonaldzie
Deykun★2025-02-26T14:42:19+01:003Jakbym był razemkiem to bym pytał ile osób płaczących nad 75% progiem dziesięć lat temu dzisiaj faktycznie zarabia już te 40k miesięcznie i mieliby by szansę go płacić po jego przekroczeniu.
LaMo.zord★2025-02-26T15:28:54+01:000@Deykun nie trzeba dziesięciu lat Ilu z jego wyborców zarabia teraz tyle? Nie wiem, chodź się domyślam XD
Ragnarokk★2025-02-26T15:30:54+01:000@Deykun Guilty as charged, 10 lat temu uważałem że 75% to jest za dużo (sam idea progresji nie, ale wartość). Już nie uważam