@bartek555 a ty mnie dlaczego na czarno dałeś? XD
#pytanie
@bartek555 a ty mnie dlaczego na czarno dałeś? XD
#pytanie
@RACO daj spokoj, jakbym mial rozkminiac czemu @paulusll czy @Acrivec mnie na czarna dali to bym osiwial. To tylko tysiac piorunow w ich strone... Inny by dziekowal. Jedyne sluszne czarno to wspolnie z @Belzebub aczkolwiek przeszlo mi dzieki @Taxidriver i wspolnymi gadkami z rana na tej apce. Ale Belziemu nie przeszlo, jego wola
@bartek555 tu jest szanta, o dymaniu makreli przez kapitana, więc coś może być na rzeczy XD
https://www.youtube.com/watch?v=mnWDrIM6ybk&list=RDmnWDrIM6ybk&start_radio=1
Zaloguj się aby komentować