Bandyta dostał gazem i mu dają cole do czyszczenia oczu xD nie dość, że to nie pomoże to jeszcze marnuje popite xD
#protestrolnikow #heheszki

Bandyta dostał gazem i mu dają cole do czyszczenia oczu xD nie dość, że to nie pomoże to jeszcze marnuje popite xD
#protestrolnikow #heheszki

@MarianoaItaliano no ja mówię o popijaniu czystej, a nie o napoju prosto z mleka
No ale nie wyobrażam sobie małorolnych z litrem wódki i kartonem mleka xD
Rolnicy nie chemicy! Ej zaraz, bo jednak TROCHĘ powinni się na tym znać, żeby swoją działalność móc prowadzić i nie szkodzić ekosystemowi.
@dradrian_zwierachs Na środkach są instrukcje obsługi, które się stosuje (co na dodatek forsuje prawo). Nie trzeba się znać na chemii, żeby je stosować.
@dradrian_zwierachs Nie ma to znaczenia w kontekście tego, co powiedziałeś. Nie trzeba się znać, żeby poprawnie stosować te środki bo nie dość, że prawo wymusza poprawny użytek to są instrukcje obsługi, które trzeba stosować. Po prostu twoje stwierdzenie jest głupie, no sorry.
@dradrian_zwierachs Ok, czyli argumenty nie mają znaczenia bo masz 11 lat doświadczenia. Wbrew pozorom to od takiego stereotypowego rolnika to teraz zawiało od ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thereforee wybacz kolego, nie mogę Ci sprzedać darmo całego know how na portalu ze śmiesznymi pieskami:) mam nadzieję, że się nie pogniewasz?
@dradrian_zwierachs O czym ty bredzisz? Rozmawiamy o znajomości chemii w działalności o ograniczonym i usankcjonowanym stosowaniu - ty piszesz że masz doświadczenie i teraz odmawiasz merytorycznej dyskusji zasłaniając się "sprzedawaniem know how" XD
Wybacz, no ale nie jestem debilem xD
@maximilianan to już lepiej jakby sobie pokruszoną kostkę brukową wtarl, a nie cole z cukrem xD
Dostałem kiedyś gazem, stałem 20 minut w oknie by zeszło. Jak ktoś dobrze trafi to niemamocnych.
@maximilianan raczej pięcioma - po tyle mleko w żabce
Zaloguj się aby komentować