Bachmut...
... a nie, czekaj. To ruskie miasto Omsk w rassyi. Ul. 50-lecia związków zawodowych. W sumie po co odnawiać swoje miasta, jeśli można czyjeś upodobnić do swoich.
#ukraina #rosja #bekazkacapow



Bachmut...
... a nie, czekaj. To ruskie miasto Omsk w rassyi. Ul. 50-lecia związków zawodowych. W sumie po co odnawiać swoje miasta, jeśli można czyjeś upodobnić do swoich.
#ukraina #rosja #bekazkacapow



@GrindFaterAnona Bytom to akurat piękne miasto, obejrzyj się dookoła na tym przykładzie, to się przekonasz: https://goo.gl/maps/6EaGu31wfnMosFFo9
@Atexor reprezentacyjne osiedle na Bobrku
Zaloguj się aby komentować