#astrofotografia #heheszki #memy #tworczoscwlasna


#astrofotografia #heheszki #memy #tworczoscwlasna


Generalnie można tak że wszystkim, że nie warto czegoś próbować :) a ja powiem, że warto. Moje fotki nie są jakieś zjawiskowe ale dają jedna za⁎⁎⁎⁎stą rzecz, mianowicie - satysfakcję. I często czytam, że ktoś nie ma zainteresowań i nic go nie cieszy. Dlatego wygranko jest po stronie tych, co mają cele. Pozdrowienia :)
@Kocurowy nie bierz do siebie memów które robię. To tylko odrobina uśmiechu.
Astrofotografia to bardzo fajne hobby, sam się lubuję w sf, fizyce, astronomia mnie też mocno interesuje. Lubie sluchać wykłady Meissnera, Dragana, Jean-Pierre Lasota, Sebastiana Szybki itp.
Hobby mam inne, jedno z nich to robienie mema gdy widzę coś nadającego się do zrobienia w ten sposób satyry. Ale to nie oznacza, że jakoś chce kogoś urazić.
Więc jeśli Ty albo @Oczk poczuliście się z tym źle, to przepraszam, zamiar był inny - żebyście prychnęli pod nosem z uśmiechem
Zaloguj się aby komentować