@evilonep obudzilem sie rano, i mialem alert rcb ze spodziewany jest duzy wiatr i aby nie wychodzic z domu jak nie trzeba, i mieli racje bo wialo rano jak ja pi⁎⁎⁎⁎le
@evilonep pamiętajmy że to rozsyłanie alertów za darmo nie jest. Najgorzej mnie wkurwiało ak informowali o wyborach kopertowych, które i tak się nie odbyły