Ale to trzeba być przegranym człowiekiem by nie umieć żyć na poziomie w najtańszym kraju Europy jakim jest Polska xD by nie umieć zarobić tych 10k to naprawdę trzeba być lewusem, wystarczy robić nie wiem stoły, prezentacje online, cokolwiek, w globalnej gospodarce masz niesamowity popyt. Ale lepiej narzekać ze PiS jest winny twojego nieudacznictwa xD