entropy_★GURUw Hydepark2023-12-23T23:19:51+01:0013Ale skisłem z finału dochodzenia kto zabił magnata w ostatnim odcinku. xDDD #1670 #seriale #netflix1310Udostępnij
em-te2023-12-24T00:03:39+01:001@entropy_ bawiłem się dobrze do siódmego odcinka. coś się zepsuło. szkoda
Jarem2023-12-24T00:05:51+01:007@entropy_ +1 Ogolnie cały serial to najlepsze co wypluła z siebie polska kinematografia od daaawna
entropy_★2023-12-24T00:11:31+01:002@Jarem śmiem twierdzić że to najlepsza produkcja od "Chłopaki nie płaczą"
parapet-inferno2023-12-24T02:19:31+01:003@entropy_ nie wytrzymałem juz w drugim odcinku. Dla mnie to znetflixowana wersja „JOB czyli ostatnia szara komórka”
smierdakow2023-12-27T11:18:48+01:000@parapet-inferno rzeczywiście JOB też był jedną z śmieszniejszych polskich komedii
PanNiepoprawny★2023-12-24T03:52:02+01:004Moim zdaniem oklepane teksty z neta w większości, choć były monety. W wielu przypadkach się uśmiechałem, ale dlatego że znałem ten żart
panek2023-12-24T07:32:52+01:002Ja przerwałem gdzieś kolo piątego bo nie siada mi ten humor, zbyt wprost