Ale mam trochę ból d⁎⁎y bo piękny dzień, człowiek by trawniki skosił ale co somsiedzi powiedzom.
#gownowpis #zalesie
Ale mam trochę ból d⁎⁎y bo piękny dzień, człowiek by trawniki skosił ale co somsiedzi powiedzom.
#gownowpis #zalesie
@Pomidor__ rzadko kosimy trawę, mamy zwykle mocno powyżej kostek. Oczywiście nie do kolan. Mieszkamy blisko lasu (za płotem jest już las) i o ile w lesie często jakiegoś złapiemy to w ogrodzie jeszcze się nigdy nie zdarzyło. Może to fart ale raczej wydaje mi się, że kwestia tego że najpierw jakoś muszą tam wleźć.
Zaloguj się aby komentować