RACOFanatykw Hydepark2025-08-08T08:54:09+02:0035A może by sobie taki zamek kupić. #inwestycje #heheszki3511Udostępnij
WatluszPierwszy2025-08-08T10:34:04+02:002@jakibytulogin Na dziedzińcu da się jeszcze spokojnie upchnąć dwa bloki mieszkalne.
mnie_tu_nie_ma2025-08-08T17:30:46+02:000Jeziorem jak rozumiem jest ten wyschnięty plac po lewej na pierwszym zdjeciu
tschecov2025-08-08T20:20:56+02:000Zawsze mnie zastanawiało po jakiego takie coś na FB wstawiać? Przecież na 120% nie tam klienta znajdzie. Dla szpanu?
Konto_serwisowe2025-08-09T17:03:37+02:000@tschecov Dla szumu. Ostatnio był przypadek, gdy ktoś (wójt, burmistrz lub sołtys, nie pamiętam dokładnie) w mediach społecznościowych apelował do Elona o kupno zamku. Elon nie kupił, ale chętny się znalazł.