Felonious_Gru★2025-01-27T17:43:22+01:002@Deykun chciałbym zaznaczyć, że tam jest separator dziesiętny, a nie czasu.
kaszalot2025-01-27T19:52:05+01:008@Felonious_Gru w takim wypadku na wyświetlaczu powinno się inkrementować o 10 sekund, czyli o 100/6, czyli o 16.67 jednostek, a inktementuje się o 10 jednostek
izopropanol2025-01-27T21:54:49+01:002@Felonious_Gru od kiedy półdwukropek jest separatorem czegokolwiek?