l33tv33nFanatykw Dyskusje2026-05-31T22:26:24+02:0025200+, znowu bedzie dwiżuha u kacapow #ukraina #wojna #rosja252Udostępnij
NiebieskiSzpadelNihilizmu2026-05-31T22:36:15+02:008@l33tv33n ♫♪Będzie! Będzie zabawa! Będzie się działo! I znowu nocy będzie mało. Będzie głośno! Będzie radośnie!♪♪
l33tv33n2026-05-31T23:51:53+02:001@NiebieskiSzpadelNihilizmu https://www.youtube.com/shorts/G0iL9honaKU