Komentarze (11)

@Z_buta_za_horyzont A, ok. Myślałem że jak dodajecie 2 na raz, czy to bieganie czy pompowanie, to chodzi o to że to jednego dnia.

@Opornik Nie wiem jak jest z pompowaniem czy tam chłopaki dodają ile robią w serii czy podsumowują załóżmy tydzień. Biegów jak nie dodajesz po każdym treningu to zaznaczasz kilka z tygodnia czy tam miesiąca i tworzy się taki tasiemiec z plusami.

@Opornik @Z_buta_za_horyzont z pompowaniem jest dowolność - liczy się by dodać.

Czasami jest przykładowo: 10 + 10 + 10 - z trzech dni.

Czasami 100 - a w opisie, że z tygodnia.

Nie ma też problemu by było 1000 i w opisie, że z miesiąca.

Nikt nic nie sprawdza, każdy ma swoją uczciwość. Ja dodaję najczęściej co kilka dni pisząc co i kiedy wpadło. Inni szczegółowo rozpisują serie.

Na końcu liczy się tylko motywacja i wsparcie tak jak u was.

@Opornik Jak miałem ~20 lat to byłem w stanie pobiegać z rana, potem pobiec na trening (w ramach rozgrzewki). Ale to było prawie 20 lat temu xdd

@Z_buta_za_horyzont Kraków kiedyś, nawet zdarzyło mi się kilka razy z Prokocimia do centrum pieszo iść dla rozrywki obiad w gospodzie Koko przy rynku i powrót już tramwajem. Dziś to nawet nie chciałbym mieszkać w mieście

Zaloguj się aby komentować