Każdy się chwali zdjęciami to ja też chce! Babia Góra. Moje
#fotografia #tworczoscwlasna #gory


Każdy się chwali zdjęciami to ja też chce! Babia Góra. Moje
#fotografia #tworczoscwlasna #gory

Zaloguj się aby komentować
Hej ludziska, widzę że można na #hejto pochwalić się swoim hobby i tak pomyślałem, że i ja opowiem o swoim. Otóż nie mam żadnego takiego fajnego ja wy. Lubię grać w #dart I jeździć na #rower. Elo miłego wieczoru
#hejto
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Ale mi ciężko wstać...
Zaloguj się aby komentować
Napisałem swój pierwszy program w #python xD
Siem, jak masz na imię?
Jokohama
Witaj Jokohama!
#chwalesie #XD
Zaloguj się aby komentować
ehhh jakieś to wszystko takie niewiem...
Zaloguj się aby komentować
W apcje #hejtter w zakładce #społeczności powinna być taka sama opcja jak w wersji przeglądarkowej tzn żeby pokazało mi moje społeczności do której dołączyłem @hejto @moderacja
Zaloguj się aby komentować
Jak tam? wybrali już trenera?
#reprezentacja
Zaloguj się aby komentować
Ktoś mi streści o co chodzi z tą #afera? Nie było mnie pół dnia i nie wiem o co cho. Lub link do jakiegoś wpisu
#hejto
Zaloguj się aby komentować
Powinna być jeszcze opcja wyszukiwania społeczności bo teraz scrollowanie jest uciążliwe. Chyba że jest, a ja nie wiem
#moderacja #hejto
Zaloguj się aby komentować
Pytanie bardzo na poważnie. Jakiego języka programowania zacząć się uczyć, jeśli nie miałem zbyt wiele do czynienia z programowaniem? python czy java? A może co innego?
#python #java #programowanie #hejjterszukapracy
@Jokohama duże środowisko na początku nauki fajnie wygląda ale nie napisze za Ciebie kodu. Weź sobie ogarnij coś lekkiego typu VS Code czy Sublime Text do Pythona czy webdev wystarczy. Skup się na pisaniu, staraj się zrozumieć jak wszystko uruchomić z linii poleceń niż wszystko klikać w edytorze (bo to z łatwością będziesz mógł zautomatyzować w przyszłości) - niech system będzie twoim IDE
Zaloguj się aby komentować
Hej @hejto dajcie jakieś staty ilu macie użytkowników
#hejto #ciekawostki #statystyki
Zaloguj się aby komentować
Pije se właśnie kawkę i przeglądam mój nowy portal. Jest git

Zaloguj się aby komentować
Kiedy oficjalna apka hejto?
#pytaniemam
Zaloguj się aby komentować
Raz...dwa...trzy... próba mikrofonu( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki

Zaloguj się aby komentować
Czy za kosmonautę jest ban?
#bedziebanczyniebedzie
Zaloguj się aby komentować
Witam hejtowiczów! Przyszła pora na przesiadkę z wykop.peel mam nadzieję, że mi się tu spodoba
Zaloguj się aby komentować