Jak w domku, można sobie bekać bez konsekwencji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Byle tylko nie przedobrzyć, po okresie testowania trzeba poziom trzymać, żeby nie zassać tu przez przypadek całej tej gimbazy i ich shitpostingu.
@Jokohama a ja po dziś dzień nie wiem dlaczego szły bany za kosmonautę - przepraszam nie za kosmonautę ale "za to co on reprezentuje" jak to Zbożowy Elf kiedyś napisała
@baldybe akurat na Wykopie banowali za ten obrazek dlatego, że nie można było ocenzurować wulgaryzmów, ale ludzie dorobili sobie do tego jakąś teorię spiskową. To akurat zrozumiałe i gdyby to zależało ode mnie, to tutaj też usuwane byłyby obrazki z wulgaryzmami.