
DzialaczWiejski
- 202wpisów
- 485komentarzy
Witam Szanowne Grono :)

Witam Szanowne Grono :)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@maximilianan po śniegu?
Zaloguj się aby komentować
@a-b to mój niestety pije i do tego jara zioło jak smok. Jak był młodszy to i twardsze specyfiki leciały, helenka była smażona, królowa polski wciągana itd. Ale ulepiony z twardej gliny bo już 60-tki dożył, a przy takich ilościach używek to zwykły śmiertelnik by 40-tki nie dożył.
Nigdy jakiejś trzody czy awantur mi nie robił, zachowywał też się względnie normalnie.
Ale na starość mu się w mózgu przestawia. Siedzi teraz w necie i ogląda szurskie kanały publicystyczne. Zagłosował tydzień temu na Konfiarzy bo byli za antyszczepami w trakcie pandemii xD Jakbyś 30 lat palił zioło w ilości przeciętnie 5-10g na tydzień to też byś miał problem, by utrzymać zdrowe poglądy.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować