
Asjopek
- 253wpisów
- 602komentarzy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Macie jakiś pomysł, co stoi wyżej w hierarchi od 'masterpiece'? Bo masterpiece zasługuje na ocenę tylko 8.5.
https://www.parfumo.com/Perfumes/Xerjoff/naxos/reviews/346351
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Kupował ktoś może ostatnio Ombre Noire? Z jakim to batchem przychodzi?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Szybka ankieta ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Potężny Mejson i jego armia klonów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy #humor #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Na EG/EN pojawiła się Montana Graphite za ok 82zl.
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Dior Homme Parfum były podrabiane? Można gdzieś w sieci zobaczyć takie? Pełno filmików o wersji Intense ale o Parfum cisza.
EDIT: może ma ktoś jakiś link, gdzie widać fejura?
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Lalique Lion 125ml w spoko cenie:
https://www.notino.pl/lalique/pour-homme-woda-perfumowana-dla-mczyzn/p-76443
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
Wiosenna ofensywa Detura - tej siły już nie powstrzymacie.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Ktoś tu się chyba wystraszył potężnego araba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy #olx #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Do flaconi:
Kupon rabatowy o wartości 20 zł przy zakupie za min 100 zł.
Twój kod*:
MNL20ALL2803
#perfumy
Zaloguj się aby komentować
A skoro mowa o Guerlain - wskoczyłem na ich stronę i ciekawe rzeczy znalazłem [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]
https://www.guerlain.com/pl/pl-pl/c/bespoke-fragrance.html
W sumie fajnie, że zostawiają sobie jakieś pole do manewru tym "od", żeby po kosztach nie robić.
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Muszę to przyznać - mają moją ciekawość: Guerlain Vetiver Parfum:
https://www.parfumo.com/Perfumes/Guerlain/vetiver-parfum
https://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Vetiver-Parfum-90801.html
#perfumy

@Asjopek @Qtafonix @Cris80 @testowy_test Wołam was jako, że miałem już okazję przetestować wszystkie z nich. Niestety wąchałem je w przelocie będąc trochę zagonionym na wakacjach więc nie psikalem na skórę, a jedynie na blotery, ale zachwyt z miejsca. Jak to na Guerlain przystało poziom utrzymany, a nawet powiedziałbym, że każdy z tych flankerow jest lepszy od swoich poszczególnych og.
Zaloguj się aby komentować
@Cris80 W moim świecie był to pierwszy klon zapachu, na który (Sauvage Elixir) szkoda mi było kasy - bo myślałem, że za złoty dwajścia zainponuję nie wiem komu. Kupiłem odlewkę 20ml. Nie powiem - zmienił mi myślenie; miał taki swoisty pogrzebowy vibe. Jednak po dwóch latach wciąż mam ten dekant i jest w nim tak około 17 ml. Polecam przygodę początkującym fanom zapachów - mi ten smrodek rozjaśnił parę kwestii (choć dziś już zbyt mocno pierdoli mi Aventusem, którego nie za bardzo lubię, sorry) :))))) Make love not war
Zaloguj się aby komentować
https://9gag.com/gag/amoqxoV#comment
A miałem wyobrażenie, że to u nas tylko takie teksty, w stylu "mycia się" itp. Oto garść rad:
Perfume is meant to be discovered, not announced.
Fragrance is much the same as make up - if people can tell you are wearing it from over 3 feet away, you used too much.
If u need 10 sprays of perfume then u realy need to peal your nasty ass out of your skinny jeans and take a fucking shower.
actually being too fragant it is considered of vulgar on conservative high class circles
Who puts perfumes on clothes?
The shit is meant to go in neck an wrist, so men can smell it during a handshake and women during a kiss on the cheek or hug. If you can smell it from further away, go shower instead of covering your stink.
I dont use perfume. I take a shower once in a while.
one and done
I tak dalej, i tym podobne
#perfumy
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Ciekawostka - taka jest średnia ocena Kourosa (to ta po prawej) na parfumo, gdy zsumuje się wartości powyżej 2.0 (▀̿Ĺ̯▀̿ ̿)
#perfumy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować