Kocham ten utwór. Taki... piorunujący. Wałkuję go już miesiąc.
Taube - Phonostyle
Boysnoize Records
#muzykaelektroniczna #techno #muzyka
Kocham ten utwór. Taki... piorunujący. Wałkuję go już miesiąc.
Taube - Phonostyle
Boysnoize Records
#muzykaelektroniczna #techno #muzyka
Zaloguj się aby komentować
#ama z racji tego ze jest to wrecz legendarne miejsce w #berlin ktore moze kogos tutaj zainteresuje :^)
jestem regularnym bywalcem berghain (i innych klubow w berlinie), znam tez pare osob pracujacych w berghain
przyjmuje pytania o cokolwiek zwiazanego ze scena #techno
#muzyka

@Erka
selekcja zalezy od klubu, sa kluby mniej wymagajace, sa kluby bardziej wymagajace (berghain lel)
generalnie wiekszosc klubow tutaj ma pare stalych zasad typu:
nie badz pijany (nie pij alko w kolejce bo moga to zauwazyc)
nie awanturuj sie (jesli bedziesz sie klocil z bouncerem to cie zapamieta)
nie badz zbyt glosny
idealnie jak jestes sam, grupy raczej max 3 osoby
ubrany na czarno (jakies cargo pants/shorts, fishnet top to moje goto)
generalnie typowy berlin techno raver look typu farbowane wlosy, kolczyki na twarzy, tatuaze itd pomaga, ale widzialem tez normie ludzi w klubach wiec zalezy
przeczytaj na jaki event idziesz xD (chociaz jesli bouncer zacznie ci zadawac pytania znaczy ze pewnie cie nie chca wiec szykuj sie na bycie odrzuconym)
also jeszcze jeden protip: w przypadku berghain, dosc obserwuja kolejke, wiec nie baw sie za bardzo telefonem podczas czekania i nie badz zbyt smutny ale tez nie wkurwiaj ludzi xD
jesli chodzi o kolejki zalezy od godziny i klubu, berghain przy klubnacht zawsze ma kolejke (polecam berghainlinelive na instagram), przy klubnacht najlepiej byc 1 godz przed rozpoczeciem, wieksze eventy 2h, sylwester - zapomnij xD, finest friday nie ma zbyt duzych kolejek
peak hours w berlinie to 3am do 6am jesli chodzi o dlugosc kolejki
reszta klubow bedzie miala male kolejki, ale sprawdz resident advisor
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mam pytanie jak chcielibyśmy dzielić działy z EDM? Jest Trance, do którego wrzucam najwięcej EDMu, bo go najwięcej słucham, ale gdzie wrzucać Techno, House, Acid, DnB itp itd? Czy może lepiej zrobić w ogóle społeczność Muzyka elektroniczna i tam wrzucać wszystko?

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Sraka Armin zawsze na poziomie. Paul van Dyk to samo. Markus Schulz, Above and Beyond, Cosmic Gate, Gareth Emery... Można by wymieniać i wymieniać. Ci kolesie od kilkudziesięciu lat mają swoje podcasty co tydzień w różnych rozgłośniach i zawsze jest co posłuchać. Polecam https://mixing.dj/ codziennie coś nowego.
Zaloguj się aby komentować
Co myślicie o takim stylu ubierania się?
Wiem, wiem jak Ci się tak podoba to się tak ubieraj. Dlatego pytam co Wy siądziecie.



Zaloguj się aby komentować
Ahh... w sobotę kolejna bibka
Piąteczkowy Karol Koks - nie mylimy z fetą itp, jest to największy importer węgla na zachodnie - w czasie kryzysu węglowego ociepli nieco piąteczek ;f
Zaloguj się aby komentować
Odkryłem wczoraj bardzo oryginalny liveset.
Wysokie stężenie "co do gurwy?" na godzinę ale według mnie równie wysoka jakość prezentowanej muzyki. Na szczególne wyróżnienie zasługują doskonale dopasowane perkusjonalia z syntezatora modularnego. Co do tańca się nie wypowiem, bo się nie znam.
Zaloguj się aby komentować
Blawan - Why They Hide Their Bodies Under My Garage
ŁA DE HA DE BA DE ADE MA GARA?
ADE MA
ADE MA
GARA
Gałgany tworzące mirkoelektronikę w latach 2012-2015, zgłaszać się.
Zaloguj się aby komentować
B-b-bardzo fajna nu-nu-nuta!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować