Choinka w wersji Ikea xD
Jak do tego doszło, nie wiem, pierwszy raz miałam choinkę gdzie igły opadły aż tak bardzo.
#gownowpis #choinka #swieta #sprzatanie #mojezdjecie

Choinka w wersji Ikea xD
Jak do tego doszło, nie wiem, pierwszy raz miałam choinkę gdzie igły opadły aż tak bardzo.
#gownowpis #choinka #swieta #sprzatanie #mojezdjecie

Zaloguj się aby komentować
Witam społeczność, szukam automatycznego robota sprzątającego i trochę tego się na rynku zrobiło (nie miałem nigdy w domu). Im więcej przeglądam to jeszcze dalej jestem od zakupu sprzętu. Maksymalny budżet to 2500zł, powierzchnia do sprzątania to ok. 80 metrów kwadratowych i zależy mi najbardziej na odkurzaniu.
Pytania które mi się nasunęły:
czy warto kupować ze stacją opróżniającą?
czy warto kupować z mopowaniem? czy to mopowanie daje radę?
na jakie marki warto zwrócić uwagę? (już się pogubiłem które urządzenia są solidne, tyle jest tych marek)
Poradźcie coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sprzet #agd #sprzatanie #odkurzacz #odkurzanie #robotodkurzajacy
Ja mam Roombe 976, dość prosty model, bez mapowania i stacji odsysającej.
Roomba na plus ma dwa walki, silikonowe. Dobrze odkurzają, łatwo usuwać włosy. Czyszczenie dość łatwe, części zamienne tanie.
Nie wiem jak solidność stacji odsysających, ale jeśli działają dobrze, to byłoby to udogodnienie. Choć z drugiej strony takie włosy z wałków i tak ręcznie trzeba usunąć…
Weź też pod uwagę, że to hałaśliwe urządzenia - ja siedząc na HO nie odpalam robota, bo mi przeszkadza. Raczej startuje gdy idziemy na zakupy.
Zaloguj się aby komentować
Cześć i czołem
Przed świątecznymi porządkami chciałabym wam szczerze polecić produkty do sprzątania marki
Hap Win
do kupienia najtaniej na allegro albo nawet empiku
Są naprawdę świetne.
Dzięki za wysłuchanie, miłego dnia

Zaloguj się aby komentować
Pochwalę się - od kilku tygodni pracuję nad tym, by zaorać wszystkie swoje stare projekty. Chcę poświęcić czas na książki, muzykę.
Kiedyś swego czasu robiłem projektów na pęczki - dzięki temu jestem tak uniwersalnym programisto-adminem, że wszędzie mogę wtrynić swoje trzy grosze.
Więc oram co mam, i lecim dalej.
Zaloguj się aby komentować