
'Pani Magdalena spędziła w areszcie 293 dni. Tylko dlatego, że otrzymała SMS-a od przestępcy' - słyszymy w programie 'Uwaga!' TVN. W całą sprawę została wplątana przez oszustów, którzy zhakowali jej telefon i uciekli bez śladu. Policji udało się złapać jedynie niewinną kobietę i tzw. słupów, którzy...
Gdzie można zgłosić taką próbę wyłudzenia?
Nigdy nie miałem nic do czynienia z ING.
#prawo #policja #oszust #bezpieczenstwo #halopolicjaproszeprzyjechacnahejto
