Zaloguj się aby komentować
druga piosnka życzeniowa.. https://www.youtube.com/watch?v=R0Hyg5RdZRI
Zaloguj się aby komentować
#dzienkobiet #kononowicz
Nie jestem fanem gościa i nie śledzę jego poczynań jednak to chyba dobry clip na ten dzień xD
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
07.03.2023
Wtorek na... Majdanku
Dzieńdobry*3, mokotowski git kolejny raz odpoczywa i próbuje się doleczyć z przeziębienia, więc dzisiejszy wtorek mieliśmy okazję spędzić z WSW, zatem nie przedłużając - szlug do łapy, kawa z Orlenu do cupholdera i jedziemy:
1. Zainspirowany wczorajszym wywiadem brata WSW wczesnym rankiem wrzuca niepublikowany dotąd film z jego własnego uprowadzenia przez UFO wcale a wcale nieprzypominające latarki - po wszystkim odknął się pod magazynem Stokrotki w Lublinie.
2. Nieco przed południem WSW odpala lajta ze zwiedzania dawnego obozu koncentracyjnego w Majdanku - snuje się po ścieżkach między sektorami, zwiedza poszczególne baraki i inne zabudowania, odwiedza mauzoleum pomordowanych, krematorium, szwenda się po wystawie pamiątek i artefaktów, co tu można więcej powiedzieć. Wspomina, że w Bliżynie był podobóz Majdanka i do dziś po nim praktycznie nic nie zostało, jedynie mały pomnik - korzystając z okazji odpala się na przemiany gospodarcze po 1989, w wyniku których fabryki w dawnych zabudowaniach obozowych pobankrutowały i zostały pozamykane, a grunty i zabudowania zostały sprzedane i zburzone. W pewnym momencie tak się zapędza w zwiedzaniu, że ładuje się do jakiegoś magazynu gospodarczego.
3. Zapowiada kolejnego lajta z Bliżyna, tym razem ze sklepowymi z pewnego sklepu (prawdopodobnie jednego z tych, w których mama się zaopatruje) w celu - a jakże - wyjaśnienia "komuś" pewnych spraw oraz ognisko Adasiem i Kablarzem.
4. Podczas przerwy na szluga przy busie powraca temat Edmunda Fettinga - WSW twierdzi, że znał go osobiście i ma na to świadków o nieposzlakowanej wiarygodności, do tego kolejny raz zarzuca Barnejowi kompletne mijanie się z prawdą nie tylko w kwestii Fettinga.
5. Pod koniec soczyście odpala się na LGBT i gender, nadrabia wulgaryzmy i obelgi nieobecne podczas zwiedzania obozu (2;16;47).
Porwanie przez UFO: https://youtu.be/F_aZtseDpcg
Majdanek: https://youtu.be/iMEoPUL4LNU
Zaloguj się aby komentować
Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie. To coś się produkowało cały dzień, jakieś chuje muje z piwnicy psychuszki i w napływie odwagi telefon go Olgierdano. Jednym zdaniem zgasił. #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
CvvelFara syn damy do towarzystwa ma nowego kolegę który żyje w takiej biedzie jak on i też ma jak on najeeebnne pod sufitem xd będzie jeden z drugim niedługo smażyć guwno starej na patelni i podniecać się swoimi filmami mówiąc o Łukaszu (dla CvvelRary to niespełniona miłość).
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
06.03.2023
Poniedziałek na Mokotowie
Dzieńdobry*3, dzisiaj krupskie (5,5h) Biuro Obsługi Donejta i wywiad z wątkiem paranormalnym - ale po kolei:
1. Około 8 rano Barnej odpala BOD - przeprasza za brak wczorajszego alkolajta, ale po powrocie poczuł się słabo i poszedł spać, po czym obudził się o 21 żeby łyknąć magicznych leków - znowu coś go bierze albo nadal nie doleczył poprzedniego przeziębienia: pociąga nosem, pokasłuje i lekko chrypi. Niemniej służba nie drużba, trzeba barnejować na słuchawce - z początku dość niemrawo, czeka aż urzędy wypiją kawę i zaczną przekładać papiery, dlatego trochę wynurzeń po letkiemu o Ukrainie, Rosji i Straży Granicznej.
2. Barnej dzwoni do Radia Maryja w sprawie reklamowanej zbiórki na okna do ukraińskich bloków i domów - po kilku próbach dodzwania się, ale nie ustala żadnych konkretów (btw w ramach muzyki na czekanie w RM jest Czarna Madonna).
3. Następnie dzwoni w sprawie pewnego ogłoszenia o sprzedaży 5 działek budowlanych - ponieważ ogłoszenie jest pod ukraińskim numerem oraz rozmówca ma wyraźny wschodni akcent Barnej docieka, czy to są działki na terenie Ukrainy, ale nie - są to grunty w rejonie Maszewa, a gość jest tylko pośrednikiem w imieniu jakiejś Polki. Przy okazji w toku rozmowy Barnej dostaje propozycję kupna działek gdzieś na zachodniej Ukrainie w pobliżu granicy z Polską, bo rozmówca ma odpowiednie kontakty.
4. Kolejny raz przypomina, że profil kanału ulega zmianie i będzie to kuźnia, w której ścierają się poglądy (znowu).
5. Następnie mamy m.in. interwencję w sprawie Urzędu Dzielnicy Ochota (ponoć urzędnicy dostają większe porcje w lokalnej stołówce), giełdy samochodowej w Katowicach-Załężu, urzędzie pracy i do Urzędu Miasta w Kazimierzu (co zrobić żeby Cyganie nie nagabywali turystów na rynku). Następnie git stwierdza, że trzeba się napić spirytusu, przewala pół mieszkania w poszukiwaniu butelczyny i dzwoni do Elki - gdy jednak przychodzi co do czego, to się rozmyśla i stwierdza że znowu coś mu w domu wóda jednak nie wchodzi. Zamiast tego trochę barnejuje na wszelkie tematy, od kampanii wyborczej po zakłady przeróbki węgla w kopalniach.
6. Wjeżdża wątek sakralny - po raz kolejny mamy lekki wątek Apokalipsy Św. Jana, ponownie dostajemy gitowskie koncepcje religijne i duchowe, a sam wątek sakralny płynnie przechodzi w wątek paranormalny - duchy, poltergeisty, wewnętrzna energia człowieka, dodatkowe zmysły, karmy itp.
7. Pod koniec lajta na czacie pojawia się Radzio Siedlecki z Uniwersum Narodowego (kiedyś członek ekipy Sendeckiego, obecnie na ostrej kosie z Gienkiem) - Barnej chwilę z nim rozmawia o potencjalnych opcjach współpracy i gościnnych występach, do tego używają sobie na Jabłonowskim, Osadowskim, Sendeckim, Czeczetkowiczu i pozostałym kamractwie.
8. Kontynuujemy wątek paranormalny - Barnej udziela w Radiu Paranormalium dość długiego wywiadu o własnych bliskich spotkaniach któregośtam stopnia i obserwacjach UFO - polecam dla koneserów.
9. Na zakończenie dnia wrzuca krótki film z metryką Edmunda Fettinga będący szpilką wbitą w WSW - Fetting zmarł na początku 2001 r. i Barnej (powołujący się na znajomość z nim i obecność na pogrzebie) wyśmiewa twierdzenia "pewnej osoby", która też miała go znać, choć w Warszawie mieszka od 2005-2007 r.
Biuro Obsługi Donejta: https://www.youtube.com/watch?v=3znhjpuEDZI
Gościnny występ w Radio Paranormalium: https://youtu.be/yPZWj66TPBw (wywiad od 1;43;20)
Zaloguj się aby komentować
Co jak co ale rozpierdala mnie zawsze ta zgoda na szkolnej po każdej wizycie adasia tomy (organistego). Zawsze robią z niego jakiegoś szatana co uchlewa biednego niewinnego wojtusia wódką a on później musi się spowiadać. Zawsze na niego na filmach napierdolą, a on i tak jak ostatni pies przyjedzie, postawi im tą wóde i bedzie siedział w smrodzie.
Załączam okuratny materiał źródłowy, praktycznie jedyna forma w jakiej obecnie da się szkolną ogladać.
https://www.youtube.com/watch?v=Hd-FqpeHoH0&ab_channel=majorsuchyfan
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
Przypominam okuratnego klasyka, z którego swego czasu była konkretna pompa ( ͡° ͜ʖ ͡°) szczególnie polecam fragmenty o 207ce.
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
05.03.2023
Niedziela na trasie
Dzieńdobry*3, niedzielę spędzamy na wyjeździe do rodzinnego Bliżyna, bo wyszły enigmatyczne sprawy - no to w drogę:
1. W nocy WSW odpala lajta z nocnego kursu do Lublina - w części którą zdążyłem obejrzeć typowy poprzetykany bluzgami small talk o niczym z czatem, zasadniczo nic ciekawego; niestety jeszcze przed świtem lajt został usunięty.
2. Rano WSW wrzuca krótki film, w którym pokazuje post o Edmundzie Fettingu z jakiejś grupy na fb z podziękowaniami dla WSW za udostępnienie jakiegoś materiału - WSW w ten sposób uderza w Barneja i część jego wynurzeń o pracy WSW jako ciecia.
3. Barnej odpala lajta z trasy - nieco pokasłujący git podtrzymuje swoją decyzję o zaangażowaniu w politykę i nieangażowaniu się w klasyczne internetowe wojenki, mówi że mama poprosiła go o niewypowiadanie się o pewnej osobie (czyt. o bracie) i zakopanie topora wojennego albo przynajmniej zawieszenie broni i ma on ze swej strony słowa dotrzymać. Nieco potem walcuje Arona i ciśnie mu od kompletnych zer, głupków bez żadnych zasad, lokajów i oportunistów. Później trochę chłopeckuje o scenie politycznej, gospodarce, zbrojeniówce itp. - nic ciekawego.
4. Na czacie odzywa się jeden z widzów i pyta, czy może się zabrać z Barnejem. Git się zgadza i zgarnia gościa spod domu. Widz jak widz, trochę gada z Barnejem o wszystkim od samochodów przez węgiel po badania poziomu cukru i historie z wojska, Barnej okazuje się wielkim fanem BWP i bardzo je sobie chwali - ponoć jako jedyny w kompanii potrafił przeskoczyć bewupem przez drogę, ale pod warunkiem że był trzeźwy XD Do tego trochę czytania z czatu i rozmów o mydle i powidle.
5. Na karcie społeczności u Barneja pojawia się zdjęcie krzyża od afery krzyżowej - faktycznie jest to stary drewniany, misternie rzeźbiony krucyfiks, możliwe że ma ponad 100 lat.
6. Wczesnym popołudniem Barnej odpala się z drogi powrotnej - pogoda jest paskudna, pada mokry marznący śnieg, który miał przeszkodzić bliżyniokowi i widzowi jakieś większe zwiedzanie. Pod względem treści jest to kontynuacja poprzedniego lajta - trochę czytania czatu, rozmowy o wszystkim i niczym, postój na Orlenie, trochę kurwienia na internet od Orange - standard. Pojawia się na czacie Koza Nostra - Barnej chwilę z nim gada, cieszy się że udało im się wreszcie zdzwonić i obgadać sprawy oraz że się naprostowało między nimi. Zapowiada wieczornego lajta z jakimś trunkiem, którego butelczynę miał dostać jakiś czas temu od innego widza, a pozostając w temacie alkoholu - Barnej przyznaje się, że w wojsku pili płyn Acnosan na bazie spirytusu XD Wieczornego alkolajta oczywiście nie było, prawdopodobnie Elka zabroniła.
Film WSW: https://youtu.be/HnmXiN2PLs0
Wyjazd: https://youtu.be/P2Hmt6FrdA4
Drewniany krzyż: https://www.youtube.com/post/Ugkxg6OgIVGRJuPZYgYOFgHNFuwLRm8FV7hY
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moja żona na dyskotece wrzuca fotki z kolegą, a ja siedzę w domu. Co tam u Was? #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
04.03.2023
Sobota na Mokotowie
Dzieńdobry*3, dziś może nie flauta, ale znacznie spokojniejsze wody na Barnejatyku, dlatego to krupskie podsumowanie będzie:
1. Najpierw WSW wrzuca nagranie rozmowy telefonicznej z człowiekiem, który miał mu przejechać psa i nie udzielić pomocy - okazuje się, że kierowca był księdzem, co WSW z lubością mu wypomina ("Tym bardziej, że jest pan księdzem, ja pi⁎⁎⁎⁎lę") i sobie z lubością wypomina. Rozmowa jest rozbita na 2 fragmenty trwające łącznie nieco ponad 3 minuty, ale utrzymane w klimacie starcia Prymasowskiego Komitetu Pomocy z Departamentem IV MSW.
2. Wieczorem odpala się Barnej - znowu się przeziębił albo nie doleczył poprzedniej infekcji, wyraźnie chrypi i pokasłuje. Z rozpogodzonego gita niewiele zostało, wczorajsza poranna barnejoza na brata zaburzyła i tak chwiejną równowagę chemiczną, więc znowu mamy fatalistycznego Barneja, ale tym razem politycznie zaangażowanego: ogłasza długofalowy plan na własny kanał polegający na tym, że wygasi swoje internetowe wojenki, na które szkoda mu energii i zajmie się poważnymi sprawami.
3. Nowe rozdanie ma polegać na tym, że content ma być politycznie zaangażowany, bo wybory za pasem - miał się odezwać do paru partii politycznych z jakimiś propozycjami współpracy, bo chce w ten sposób wykorzystać swoją rozpoznawalność. Twierdzi, że odezwał się do Stonogi bo uważa, że mimo wszystko mogą nawiązać nic porozumienia.
4. Do tego Barnej ma jeździć w teren i rozmawiać z lokalsami o sprawach bieżących i nie tylko. Lajty z trasy i podróże krajoznawcze dalej mają być, ale ich cele mają być ambitniejsze niż kupno kaszanki i innej chabaniny na pogranicznym zadupiu.
5. Lajt ogólnie podobny do wczorajszego, Barnej kontynuuje zabawę w Mecenasa Bociana i snuje rozmowy o ustawach i ustawodawstwie, co ma odbicie w donejtach - jest ich żałośnie mało, przez 3 godziny zarobił całe 80 zł.
Telefony WSW: https://youtu.be/w2eygiA8C5Y, https://youtu.be/3atFaL3LnvU
Lajt Barneja: https://youtu.be/zAimC3f6LiU
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney Mecenas Bocian nadaje https://www.youtube.com/watch?v=zAimC3f6LiU
Zaloguj się aby komentować
czy jakiś okuratny człowiek zdołał zarchiwizować wczorajszego lajta?
#kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
03.03.2023
Piątek na lajtach (ponownie)
Dzieńdobry*3, wojna trwa, bliżynioki kolejny dzień nadają na siebie - jedziemy:
1. O 5 rano odpala się Barnej i od startu wyzywa WSW od parów i frajerów za zgłoszenie 2 filmów Barneja za prawa autorskie i wbicie mu strajka - Barnej podtrzymuje swoje zdanie, że WSW olewa sprawy rodzinne i woli dać wódkę kolegom i kręcić filmy do internetu. Wypomina mu, że zniszczył życie kilku osobom, a teraz struga sztywnego człowieka z zasadami. Ogólnie od startu mamy wielki rant Barneja na WSW:
- Piotrek jest tchórzem podskakującym do tylko brata, bo inni "obiliby mu ten stary bezzębny ryj" i ciśnie mu od żerujących całe życie na rodzinie przegrywów bez osiągnięć i dorobku.
- musiał bujać się po całej Polsce, bo gdzie się nie pojawił to po jakimś czasie musiał uciekać żeby go nie pobito - Barnej przywołuje historię pewnego Norberta z zajezdni, który miał uratować pijanego Piotrka, który zadławił się zupą (Piotrek miał go potem za coś sprzedać do kierownictwa i chłopak stracił pracę).
- wypomina Piotrkowi, że to on go ściągnął do Warszawy, załatwił mu pracę i uratował go w ten sposób od zapicia się na amen w PGRze w Bliżynie,
- będąc na przepustce z WSW lubił chwalić się kolegom w Bliżynie, jak razem z milicją pałował ludzi na dworcu PKP w Olsztynie i uczestniczył w łapankach na Solidarność,
- wyśmiewa jego kontrwywiadowcze historie o inwigilacji Popiełuszki czy Wałęsy, podczas gdy naprawdę szlifował zelówy na patrolach z białą pałą za pasem,
- przywołuje historię ataku padaczki gdzieś na ulicy, wg Barneja Piotrek miał później na fb wyzywać od sk⁎⁎⁎⁎⁎ynów i solidaruchów ojca chłopaka, który był przy nim podczas ataku i wezwał pogotowie,
- dostajemy historię z lat 90. gdy Barnej siedział na piwie z kolegami i miał na swetrze znaczek Solidarności, pijany Piotrek miał mu ją zerwać, zwyzwać od ww. i startować do niego z pięściami,
- ponoć mieszkaniu Piotrka wisiał portret Stalina, który miał (wg słów samego Piotrka) panować nad domem,
- Barnej musiał posmarować ordynatorowi, żeby móc szybko wypisać Piotrka ze Szpitala Dzieciątka Jezus, bo Piotrkowi wtedy coś groziło nawet w szpitalu,
- wg słów Barneja Piotrek ma umyślnie zajeżdżać drogę TIRom i wyzywać ich od cweli, nawet kiedyś miał z tego powodu wypadek, podczas gdy sam zainteresowany miał twierdzić, że policja go zatrzymała za mruganie światłami XD
- miał gwizdnąć 8k na rehabilitację Barneja po wypadku samochodowym,
- prawdziwym powodem wyrzucenia Piotrka z posady ciecia na jakimś osiedlu miało być nie interwencja lokalnych pisowców chcących usunąć nieprawomyślnego, tylko pijackie awantury i wyzywanie bawiących się dzieci od żydowskich pomiotów - wg Barneja pił wódkę z jakimś hydraulikiem, który miał prywatne porachunki do wyrównania i podpuszczał pijanego Piotrka do dymienia,
2. Wraca sprawa Carrefoura - wg Barneja to on pomógł załatwić synowi Piotrka pracę jako kierownik sklepu Carrefour, podczas gdy Piotrek miał oskarżyć Barneja o romans z pewną szefową z Carrefoura właśnie, a gdy romans miał się skończyć to Barnej miał zostać pobity pod sklepem i obrzucony kefirem. Mimo wszystko Barnej wyciąga rękę do koalicji WSW-Siewiera z propozycją zostawienia go w spokoju - bo jeżeli nie, to do Berlina z Warszawy nie jest aż tak daleko.
3. Barnej dowiaduje się na czacie, że WSW włączył na swoim lajcie lajta Barneja i na bieżąco komentuje, więc nie będzie dłużny i mu ripostuje na bieżąco. Na szybko proponuje Piotrkowi żeby opowiedział, z rozpoznaniem czego wylądował w szpitalu na ul. Banacha (historia miała mieć związek z czekoladą, miała ona odgrywać tam dużą rolę).
4. Barnejoza przechodzi na temat Siewiery, obrywa się jej od wrednych fałszywych bab, która trafiłą na sobie podobnego i mówi jedno, a robi coś zupełnie przeciwnego. Do tego odgraża się wyjazdem do Berlina i narobieniem tam gnoju.
5. Barnej rzuca, że uratował d⁎⁎ę Piotrka, który miał nadawać na mokotowskich - rzekomo mieli go wywieźć w bagażniku za miasto, ale Barnej miał się wstawić za "głupim szczerbatym idiotą".
6. Niedługo po starcie lajta Barneja odpala się Piotrek WSW spod magazynu w Psarach k. Będzina - na starcie twierdzi, że nie będzie się wypowiadać na temat brata, koronnym powodem ma być ruszanie nieżyjącego ojca i rzekome robienie na nim fejmu. Podtrzymuje swoje zdanie o niemieszaniu rodziców w wojenki internetowe i odbija piłeczkę, że Barnej przyjeżdża na chwilę i od śmierci ojca ani razu nie był u mamy dłużej niż godzina, podczas gdy Piotrek jak przyjeżdża to zwykle na 2-3 dni.
7. Poinformowany na czacie o lajcie Barneja WSW włącza i komentuje na bieżąco, po opowieści o pijackim zadławieniu na zajezdni stwierdza, że jeszcze jedno złe słowo i ro⁎⁎⁎⁎⁎doli mu ryja, do tego trochę okolicznościowych wyzwisk.
8. WSW odgraża się, że za każdą ww. historię Barnej odpowie bardzo surowo i zapowiada ostatecznie wyjaśnienie i koniec Barneja na yt. Odnosi się też do historii z TIRem - wzywający policję kierowca miał powiedzieć że WSW był pijany, co było nieprawdą - w efekcie WSW zastanawiał się nad pozwem o pomówienia. Reszta lajta mija na zadumie w rytm radia i lekkim dialogu z czatem.
9. Wieczorem jeszcze raz odpala się Barnej z domu - zasadniczo nic ciekawego: z początku wciela się w bliżyńskiego butelkowego profesora prawa i duka coś o wygooglanych aktach prawnych, później trochę o przeszłości i historiach z powojnia, następnie przechodzi na tematy motoryzacyjne i nawija o elektrykach, wodorowcach i hybrydach (co ciekawe nawet pozytywnie wypowiada się o Priusach), pod koniec siada na Nietypowego, po czym się wyłącza.
Poranek z Barnejem: https://www.youtube.com/watch?v=2F08ftvPUOk
Trasa z WSW: https://youtu.be/nd1U7lnd5Lc
Wieczór z Barnejem: https://youtu.be/jYOm7tYHy7M
Zaloguj się aby komentować
Nie jestem w stanie nawet sobie wyobraźić jakim trzeba być frajerem i imbecylem żeby wysłać 1000zł tym aberracjom człowieka które jedyne co robią przed kamerą to siedzą i śmierdzą I JESZCZE ZOSTAĆ OLANYM XD Bez kitu, określenie "podczłowiek" z II wojny powinno przeistoczyć się w określenie właśnie takich jednostek społecznych. Masakra jakaś jak zdebilniało to społeczeństwo, odwrotu już niema. #IDIOKRACJA
#szkolna17 #kononowicz
@Kondziu5 W sensie stream wąchacza? to nie oglądałem tylko przewinąłem do momentu donejta a jeśli masz na myśli stream szczochatv aka tajfun to oglądałem dawno temu, od samego początku i naprawdę mieli świetne strimy. Co kto lubi, zapętlający się tajfun szmato j⁎⁎⁎na dziwko pierdolona, kościuszka, sobótka dawaj na solówę ile byś nie oglądał zawsze była z parobka beka. Do jakiegoś czasu jak moderowanie wjechało.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować