Piękne to Czasy były https://www.youtube.com/watch?v=oZQlPaE8rKI #kononowicz
Piękne to Czasy były https://www.youtube.com/watch?v=oZQlPaE8rKI #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
10.03.2023
Piątek na lajtach
Dzieńdobry*3, piątek podobnie jak czwartek zaczął się nocnym lajtem z trasy - jadziem:
1. O północy odpala się WSW z trasy do Psar w woj. śląskim - z początku rozwodzi się o przyczynach i objawach niestabilności emocjonalnej u pewnych osób oraz zastanawia się nad jakimiś grupami wsparcia dla takowych, później ogłasza że w przyszłym tygodniu ma trasę do Białegostoku i nie omieszka pospacerować się chodnikiem przy ul. Szkolnej, jednak nie będzie lajta z trasy, zamelduje się od razu na miejscu. Dodaje, że tym razem będzie zaopatrzony w wydruki z treścią odpowiednich artykułów KK czy innego KW oraz konstytucji i w razie czego będzie nimi świecił służbom, po czym lajt się zrywa, widownia czatu śmieszkuje że porwało go UFO. Łączność zostaje przywrócona po ok. pół godziny, gdy WSW zatrzymuje się na stacji benzynowej. Szybka kawa i kontrwywiad rusza dalej w trasę - wśród luźnych rozmów z czatem można wyróżnić lekki pojazd po Barneju za jego akcję zbiórek na lajtach: Piotrek stwierdza, że nie lubi wszystkich takich fundacji crowdfundingowych bo śmierdzą mu one oszustwem, do tego uważa że niektóre zbiórki nie mają szans na powodzenie.
2. Wraca temat Barneja - WSW twierdzi, że to nie yt ich skłócił i z tego powodu yt nie może ich pogodzić, osią konfliktu ma być inny styl życia, postrzeganie pewnych spraw przez Barneja i WSW oraz nadmierne przeżywanie porażek przez tego pierwszego i obwinianie o nie całego świata, a ciągnąć ma się to ponoć od najmłodszych lat (w ramach kącika statystycznego - Piotrek ma 178 cm wzrostu i waży 116 kg). Ciśnie po Barneju i jego grzebaniu w przeszłości i się odgraża, że on też może zasięgnąć w karty przeszłości i co nieco wywlec. Później włączają mu się flashbacki z przeszłości na bliżyńskim zadupiu i w lokalnym PGRze - wspomina, że - wzorem braci Kaczyńskich - kiedyś poszedł za brata do szkoły (Paweł chodził do samochodówki, Piotrek do kolejówki), nic nie rozumiał co się dzieje na lekcjach, ale sztuka jest sztuka. Pod koniec w ramach wątku historycznego ciśnie po góralach za Goralenvolk i ciśnie po władzach Bliżyna za olewczy stosunek do historii regionu.
3. Punkt 6 rano startuje Barnej z lajtem charytatywnym - na dzień dobry raczy nas opowieścią, że Barnej chciał się zadekować w okolicy kilka godzin przed obchodami kolejnej miesięcznicy, wmieszać się w tłum i trochę pobarnejować, ale z sobie znanych przyczyn się rozmyślił (czyt. łóżko za wygodne, a d⁎⁎a za ciężka). Z wręcz prometejskim zacięciem opowiada o mailach z siepomaga i zbiórkach, które z tego tytułu będzie w najbliŻszym miesiącu organizował. Dalej ma ból d⁎⁎y o czwartkowy mecz Szachtara, o służbę zdrowia i resorty obrony, sprawiedliwości, zdrowia i czego tam jeszcze, smuci te same hasła co zwykle. Pieprzy coś o niszczącej obie strony wojny nienawiści, jakby zapomniał swoje niedawne darcie ryja, snuje jakieś utopijne wizje powszechnego pokoju i rozbrojenia, a potem przeczy sam sobie w wywodach. Znowu ma flashbacki z wojska, wspomina czasy jego służby pobytu w Bornym Sulinowie, gdzie zetknął się z radzieckimi sołdatami i nawet ciepło ich wspomina.
4. Barnejuje na rząd, UE, kościół, wszystkich świętych, świętojebliwych celebrytów, jak zwykle ma gotowe recepty na wszystko. Potem schodzi na temat podcastów - twierdzi, że czasem chodzi mu po głowie pomysł zrobienia własnego, ale nie wie, o czym w sumie miałby rozmawiać, a do tego stwierdza że to nie ma sensu, bo ma zbyt negatywny PR w internecie. Dodaje, że po wczorajszym lajcie czuje się, jakby się upił i odwalił jakieś krzywe akcje, choć nic nie pił.
5. Dowiadujemy się, że Elka ma jakieś zastrzeżenia do udziału w programie ttv i jak dotąd się nie zgadza, ale Barnej twierdzi że w ciągu najbliższych dni ją zdoła urobić do zgody. Trochę gada o Szkolnej i batalii sądowej na linii Oregano-Nietypowy, koronuje Olgierda na lidera i reprezentanta wszystkich niezgadzających się na obecny stan rzeczy na Szkolnej. Szkolna ogólnie go trochę uruchamia, stwierdza że gdyby nie on to tematyczny discord by nie istniał. Do tego trochę rozmów z czatem o różnej temperaturze i amplitudzie od śmieszkowania do sączenia jadu, no i koniec w okolicach południa.
Poranek Prometeusza z Mokotowa: https://www.youtube.com/watch?v=uUDZ94i2sug
Zaloguj się aby komentować
Nie wiem czy słyszeliście już, ale Major się wyprowadza! #kononowicz #szkolna17 #majorsuchodolski
Zaloguj się aby komentować
Panie i Panowie, mamy kolejnego sepleniącego wyrzutka społecznego chcącego zabłysnąć na tagu, bo w świecie realnym jedyne czym może zabłysnąć to swoją spierdalającą jak kosno przed Olgierdano, linią włosów. Tym razem jest to cieć od stokingu i tasowania się pod wykopowe tagi z soft porn -> @oncki1984
Wiadomo co się z takimi robi -> wchodzimy na ten żałosny profil, klikamy kłódkę, zapominamy o istnieniu tego nie w pełni wyewoluowanego organizmu.
Dotychczasowa lista petów tagowych:
@olgierdandrzejewski @twardy_kij @OIgierdano @Szkolnik @WiIIiam2290 @matador74 @WilIiam2290 @Ivan_Sekal @DarkClaudsOverBabolatex @stanisIaw-kuchtyk @CarefullWithThatAxeEugene @Czaradziej_z_Boboli @Stasiu_paluch @MecenasMarcinNajman
@WojtekzBombasu @OreganoTivi @Nervous @EwkaMarchewka @pandaLukasz @Lotnik_amfetamina @oncki1984
#kononowicz #ostatnichujtagu

Zaloguj się aby komentować
Amator rajstop oncki stoking zawitał do nas i się produkuję na tagu. Dobrze, że to debil i nie wie o Społeczności. Także jak coś to na czarno i papa dla jego. #kononowicz
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
ukasz zderzył sie z kolejną rzeczywistością, cywilna o jakikolwiekpozew to +5tysi a nie ma z czego i beda lajty
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
przykrości ale
prokurator anulował sprawę z MOPSu co każdy normalny wiedział jak sie potoczy
możesz sobie dalej pajacu ze swoją sektą wymawiać https://dictionary.cambridge.org/pl/pronunciation/english/stalking
musisz kurna do mieszkania matki łazić, żeby lajty robić
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
https://www.youtube.com/watch?v=Ox9XfADCMSM
to były najlepsze czasy Konona, tylko Meksyk po pijaku dawał później rade
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
kurna typ co latają jego dwa adresy na necie (jeden co mamusia płaci z anglii bo bo synia nie wyrabia na magazynie) i 2 jego telefony oś pierd..i o jakim to biednym niekrzywdzowym jest
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
ah szkoda, że jako nuworysz na tym portalu nie moge dodać pewnych screenów od Sławka, ale swoje wiem
aaaaaaa i jeszcze jedno
śmiałeś sie pajacu, że "zasiłkowcy po podstawówce" na dodatek"po pańszczyźnie":D sam jesteś zjebem po zawodówce na współczesnej formie pańszczyzny heheeh zapierdalając tam na magazynie na Kolejowej i ty śmieciu coś chcesz wypominać innym
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
no niestety poczta ma kamery a resztą sie odpowiedni ludzie zajmą, Pozdro sekta z hejto, przynajmniej na wykopie jest spokój hehehe
pajacom tylko jeszcze raz przypomne wymowe słowa stalking
https://dictionary.cambridge.org/pl/pronunciation/english/stalking
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
i dalej, miała być wielka draka z "panem w czerwonym" i z barnejem to katowaliście do usranych donejtów a ja dawno mówiłem, że i prokurator i MOPR białostocki będzie miał to w d.... bo na studiach na praktykach w MOPRZe nie takich jak Konon widziałem i nic z tym nie robili, teraz tym bardziej nie zrobią jak magical powrócił w eter
dalej https://www.youtube.com/@user-bt6vy7hi4e/featured ktoś w sierpniu tamtego roku założył konto na yt podsywając sie pode mnie (chyba wreszcie spadło) i latalo po wszystkich lajtach swego czasu haha, myślisz, że ktoś sie nabierze na to?
i wisienki na koniec, twoja sekta pie...., że ja musze kończyć bo mama mi coś tam
najlepsze pajacu na koniec
I nadal czekam na screeny, że ja kiedyś jakąkolwiek złotówke wpłaciłem Meksykowi haha
przypomne tylko dla twojej sekty - Sławek miał siedzieć
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz #barney #wsw
09.03.2023
Czwartek na robocie
Dzieńdobry*3, wczoraj nie było streszczenia z powodu nieposzanowania klasy pracującej: Barnej ukrył lajta, zanim zdążyłem obejrzeć po pracy (udało się go odzyskać, streszczenie może kiedyś). Do tego WSW odpalił się późno wieczorem, w efekcie czego wrzuciłem ten lajt do czwartku - jadziem:
1. Późno wieczorem w środę odpala drogowego lajta WSW - jedzie do Grójca pobrać towar, który potem wiezie na Dolny Śląsk w okolice Wrocławia. Ogólnie nic szczególnego, WSW po letkiemu rozmawia z czatem o pierdołach (nawet mniej niż zwykle ze względu na trudne warunki drogowe, pada marznący deszcz przechodzący w śnieg) - na uwagę zasługuje inna ścieżka muzyczna, tym razem zamiast radia przygrywa playlista zawierające EDMowe bangery i inne (np. Kavinsky - Night Call czy skrzypce od Lindsey Stirling), do tego trochę przemyśleń bliżyńskiego kontrwywiadowca o papieżu i Watykanie, ale nic wartego uwagi. Na uwagę natomiast zasługują próby kręcenia bączków busem-chłodnią pod magazynem w Grójcu, niestety to nie jest żwawa Saabina więc efekt jest jaki jest (49:20).
2. Po załadowaniu bus wyraźnie bardziej pływa po drodze, co sprawia że WSW jeszcze bardziej musi skupiać się na prowadzeniu auta. Przerwa na kawę i po letkiemu, później WSW dostaje flashbacków z przejechania jego psa przez księdza (niedawno wrzucał nagrania telefonów krótko po fakcie) - kurwi na gościa i całą formację w swoim stylu, do tego dostaje się tym dwóm księdzom, którzy się pozabijali w Sosnowcu. Na odchodne rzuca, że żadnego rozejmu z Barnejem nie było i nie ma.
3. Około 10 rano lekko pokasłujący Barnej odpala kolejny odcinek Biura Obsługi Donejta - pierwszą część odcinka Mecenas Bocian poświęca na wydzwanianie po MONie, MSW, Sprawiedliwości, Kancelarii Premiera i biurach poselskich od Lewicy po Konfederację w sprawie ustawy o zwolnieniu z odpowiedzialności karnej osób pełniących służbę w armii ukraińskiej. Wynik do przewidzenia - w resortach odsyłają Mecenasa do kolejnych działów (czyt. w pizdu), w biurach poselskich nikt nie odbiera albo asystenci odsyłają go w tych samych kierunkach co ministerstwa, ogólnie dopiero po fakcie przypomniał sobie, że dziś są obrady Sejmu. Następnie Mecenas Bocian z zapałem studenta I roku prawa peroruje o różnych obowiązujących aktach prawnych, które znalazł w dzienniku ustaw - publiczność na czacie jest jednak niewzruszona i wypomina mu, że te odkrycia to nowość co najwyżej dla niego.
4. Kończy się Mecenas Bocian, zaczynają się tzw. śmieszne telefony - Barnej postanawia przeszukać olxa i podzwonić na co ciekawsze oferty pracy. Na pierwszy ogień trafia oferta naboru do programu "Mamma Mia" w ttv, gdzie chodzi o to, że do małżeństwa wprowadzi się na 4 dni jedna z teściowych, a ekipa przez ten czas nagra ich życie. Zachęcony gażą 3k Barnej bardzo chętnie wchodzi w temat i zgłasza akces do programu, niby dla beki próbuje wydębić zaliczkę 2k do kieszeni, żeby mu żona nie zabrała xD. Następnie znajduje dodzwonić się na jakieś ukraińskie ogłoszenie, ale kończy się na przesłuchaniu grania na czekanie. Wydzwania na ofertę obsługi klienta w jakimś sklepie, ale okazuje się że oferta jest skierowana do osób ze statusem ucznia/studenta - niezrażony Barnej stwierdza, że to dla niego żaden problem kupić taki kwit, do tego za młodu był kaowcem i oglądał "Wodzireja" więc ma kwalifikacje, udaje że nie wie, co to jest CV i ile powinien posmarować żeby jego podanie zostało rozpatrzone pozytywnie - zostaje jednak spławiony pod pozorem braku decyzyjności rozmówcy. Śmieje się z oferty laboranta w Kozietułach ("Dzień dobry, jestem Barnej i jestem laborantem w Kozietułach"), na koniec dzwoni w sprawie oferty pracownika obsługi gotówki (zliczarza) - w rozmowie robi z siebie kompletnego tłuka i nieogara, nie dość że nie wie co to jest CV, nie wie jak ma wysłać kartkę papieru mailem, nie wie co to jest Word, nie umie zapisać adresu na który ma wysłać CV. Następnie pyta o jakąś pożyczkę żeby sobie kupił jakieś ubranie, ale zostaje pociśnięty przez rozmówczynię, ostatecznie stwierdza że przyjedzie tramwajem i doręczy kwity. Trochę jeszcze rży z innych ofert (doręczyciel 3k na rękę, pracownik kurnika, pracownik budowlany-wykończeniowiec), na koniec dzwoni w sprawie ogłoszenia o udział w programie badania zużycia ciepła w domu i wypala, że ma w domu prąd i gaz na lewo.
5. W międzyczasie WSW odpala lajta z trasy powrotnej do Warszawy - mimo długości lajta (4,5h) nie ma nad czym się rozwodzić - trochę starych przebojów z radia, pogadanek o niczym z czatem, chwila wspominek z pracy na posadzie gospodarza domu (czyt. ciecia), cośtam o poznanych sławnych osobach - lajt do zapomnienia, nie dziwne że po kilku godzinach został skasowany.
6. Wieczorem po raz drugi odpala się Barnej - git najwidoczniej już czuje się na siłach, aby przepalić trochę ropy na chwałę PKN Orlen, bo lajt z Saaba. Z początku jest wyraźnie przybity, bo znowu zanurzył się w maile z siepomaga co nim tak zatrzęsło, że chce przez miesiąc intensywnie robić lajty charytatywne. Dół stopniowo ewoluuje w agresję, stopniowo się rozkręca w miotaniu bluzgami, wyzwiskami z czatem i kurwieniem na rząd, służbę zdrowia, urzędników, czołgi, Ukrainę i co się jeszcze napatoczy. Po raz wtóry ciśnie widzom, że nie powinni się zbyt mocno angażować w internet (o ironio), ma weltschmerz i ból d⁎⁎y do całego świata o wszystko, zawzięcie kurwi na mecz Szachtara Donieck na stadionie Legii, wyzywa co niektórych widzów od lizodupów.
7. Dostaje potężnej barnejozy za sprawą widza Raku VaVa i jego foto profilowego, obrzuca go stekiem bluzgów, wyzywa od debili i soczyście kurwi. Po małym intermezzo w formie rozmowy o Dariuszu Kwietniu odpala się na PiS i Radio Maryja, kurwi na pisowskie ruchy ws. papieża, toczy pianę z ryja w sprawie Tego Wraku i zamachu. Następnie dostajemy trochę gitowskich opowieści spod celi o kajdaniarzach i ich stosunkach z resztą garusów.
8. W końcowej fazie lajta Barnej wpada w wojowniczy nastrój i chce wszystkich na czacie ustawiać i rozliczać, dostaje się każdemu kto się wychyli na czacie, przywołuje sentencję kolejnego z jego licznych znajomych - Jerzego Kuleja: "Nie ma ludzi o mocnych szczękach, są tylko źle trafieni".
WSW do Wrocławia: https://youtu.be/94D4H3mFzCI
BOD: https://youtu.be/5w1AabW34NU
Przepalanie ropy po Warszawie: https://youtu.be/9ssZD4t07nk
Zaloguj się aby komentować
https://dictionary.cambridge.org/pl/pronunciation/english/stalking
#kononowicz
panda pogadamy sobie w tym słowie znacząc Panie po zawodówce w Grajewie
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
i co najlepsze ty pajacu po zawodówce haha, (jak tam leciało, bezzębni po podstawówce wpłacają? hahahahaha) jak ja żyłem to gości po zawodówce traktowało sie jako ,,, do wojska, Panda krótka piłka gdzie odsłużyłes w wojsku? bo ja nie nie musiałem zresztą mam D i ch., https://dictionary.cambridge.org/pl/pronunciation/english/stalking
jak to sie wymawia tam w Grajewie?
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz https://www.urzadpocztowy.pl/placowki/lodzkie/sieradzki/sieradz/up-sieradz-2 wysyłki z tego numeru też bedą sprawdzone, bo wyobraź sobie łbie, że jest coś takiego jak kamery na poczcie, szczególnie jak ktoś wysyła
https://dictionary.cambridge.org/pl/pronunciation/english/stalking
ale chyba w zawodówce w Grajewie tego nie uczyli?
Zaloguj się aby komentować
#kononowicz
widzisz panda nie pykło ci kompletnie nic poza szumnymi bombami, kasy z lajtów, chłopów pańszczyźnianych po podstawówce i co tam jeszcze pierdoliłeś?
pi⁎⁎⁎ol.. jakieś smuty, że Ci na Twoich bliskich rozwieszają , haha czekam na zgode od jednej osoby + plakaty na Meksikana, że zaginął
tak najpopularniejszy słownik na świecie podaje wyraźnie wymowe pajacu STOKIN
https://dictionary.cambridge.org/pl/pronunciation/english/stalking
Chyba, że w zawodówce w Grajewie sie po boiskach inaczej mówiło, nie moja sprawa
następna beka - jak pisałem, że prokurator tam ch.. zdziała to była wielka draka "bo pan w czerwonym wszedł'
Są jeszcze lepsze reczy ale być może potem
Zaloguj się aby komentować
UFO bliżyn zaczyna się nakręcać na lajcie xD
...dejcie pieniędzy bo inaczej jesteście skurwesyny xD
https://www.youtube.com/watch?v=9ssZD4t07nk
#bibarney #kononowicz #benc
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna