#2137 #heheszki #hejtoobrazapapieza #autorskie #tworczoscwlasna #cenzotwardziela

#2137 #heheszki #hejtoobrazapapieza #autorskie #tworczoscwlasna #cenzotwardziela

@Zgrywajac_twardziela wiem, nie zobaczyłbym gdyby nie tag #tworczoscwlasna, nie żebym miał coś do #2137 ale na tym portalu można łatwo nasycić się naprawde konkretnymi cenzo i człowiekowi starczy szybko, nie to co na wykopie, (przynajmniej narazie, po pierwszej aferze nie wiem jak będzie dalej, może tutaj też jakąś zbożową Anie kiedyś wprowadzą i bany za byle co i będziemy się czuć jak u siebie w domu)
Zaloguj się aby komentować
Zerknąłem tylko czy #hejtoobrazapapieza i się nie zawiodłem #2137
Zaloguj się aby komentować
HALO? Czy tutaj można obrażać papieża? Czy będą bany? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hejtoobrazapapieza #2137 #jebacwykop #cenzopapa

Zaloguj się aby komentować
#2137 #hejtoobrazapapieza #memwlasny #memy #heheszki #zwiazki #anime

Zaloguj się aby komentować
Czy można tu w memy z papieżem? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#memy #heheszki #cenzopapa #hejtoobrazapapieza

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy Hejto również obraża papieża?
#2137 #papaj #hejtoobrazapapieza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ej @hejto dopiero teraz zauważyłem Wasze śmieszki na Patronite
#hejtoobrazapapieza
Zaloguj się aby komentować
#2137
#hejtoobrazapapieza
#jp2
#pdk
#blackmetal

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przepraszam bardzo, bo ja nowy.... czy tutaj też obraża się papieżów?
#hejtoobrazapapieza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Już prawie 16 godzin, dzisiaj gram dalej.
#horizonzerodawn #hzd #pcmasterrace #hejtoobrazapapieza #2137

@NrmvY
Widoki super, pomysł na swiat interesujący, ale główna fabuła taka sobie, zaś poboczne questy/zadania to słabizna, zwłaszcza kiedy skończyło się wiedźmina z dodatkami. A dialogi... powinienem to ogrywać po angielsku. No i te cutscenki gdzie animacja twarzy to jakiś żart, a głośność dźwięków w ogóle jest strasznie nierówna.
Ale pomysł na grę dobry, i mimo że grałem z niesmakiem, to przeszedłem. Ponoć sequel lepszy.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#hejtoobrazapapieza #2137 #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ludzkość już nie ujrzy słońca
Papież Polak zwiastun końca
#2137 #heheszki #hejtoobrazapapieza

Zaloguj się aby komentować
Jakie k⁎⁎wa szczęść Boże?!
#2137 #heheszki #hejtoobrazapapieza

Zaloguj się aby komentować