Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Hej, zacząłem dzisiaj Daily UI Challenge
Tak prezentuje się wykonany przeze mnie projeky Sign up page (Strony do rejstracji??)
STANDARDOWO LINK DO CAŁOŚĆI
https://www.behance.net/gallery/163573985/Sign-up-Page-%28Meditation%29
#grafika #webdesign #ui

Zaloguj się aby komentować
Bramy piekieł
#aiart #midjourney #grafika

Zaloguj się aby komentować
Siemka 0.0
Dzisiaj trochę o Peterze Paulu Rubensie.
Urodzony 1577 roku w Siegen zmarł w 1640 roku w Antwerpii. Najbardziej znany z „Rubensowskich kształtów”. I faktycznie, przeglądając jego obrazy możemy dostrzec pewną tendencję w doborze modela. Możemy też zauważyć, że w niektórych kompozycjach umieszcza tak mnogą ilość elementów, że gdyby nie portrety, które emanują spokojem, ktoś mógłby pomyśleć, że cierpiał z powodu horror vacui.
W wieku 21 lat Rubens po uzyskaniu tytułu mistrzowskiego w malarstwie rozpoczął swoja podróż do Włoch i Hiszpanii. Służył na dworach książęcych w Rzymie, Mantui, Wenecji i Genui. Biedny raczej nie był, przez współczesnych mu ludzi bywał nazywany „księciem malarzy". Swój status Rubens podkreślał swoją kolekcją sztuki. Posiadał dzieła Rafaela Santi i Miśka Anioła, rysunki Da Vinciego, ale także mumię.
W baroku popularne były graficzne kopie obrazów malarskich. Rubensowi nie były one obce, nie robił ich jednak osobiście. Zatrudniał rytowników i był w stosunku do nich wymagający, a dokładnie tak wymagający, że wykształcił najlepszych rytowników w barokowej Europie O.O. Niby fajnie, ale mało kto wytrzymywał z nim dłużej, dzisiaj pewnie nazwali byśmy to mobbingiem. Rytownicy uciekając przed Rubensem rozjechali się po całej Europie i bez ręki mistrza nad głowa ich poziom nieco spadł, lecz w historii sztuki do dzisiaj istnieje pojęcie szkoły graficznej Rubensa.
Same odbitki były niezwykle cenne dla innych malarzy. Posiadanie takiej odbitki mogło pomóc w karierze (nie trzeba było wymyślać kompozycji) i tak taki polski malarz Franciszek Lekszycki dość dużą sławę zdobył dzięki posiadaniu kilku rycin, wystarczyło trochę poprzesuwać i nikt się nie ogarnie
Na dole grafika Paula Pontiusa oraz obraz Rubensa, na podstawie której powstała.
#sztuka #malarstwo #grafika #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki


Zaloguj się aby komentować
#darmowegry #zadarmo #rozdajo #programowanie #grafika #ciekawostki #informatyka #linux
spoko program graficzny FREE
#gruparatowaniapoziomu

Zaloguj się aby komentować
Hej, przychodzę z kolejnym projektem! Uznałem, że będę teraz codziennie coś tworzył i dzielił się tym z wami
Tym razem padło na projekt graficzny strony internetowej!
Kawiarnia dla, której to zrobiłem nie istnieje, losowe logo ze stocka
CAŁOŚĆ POD TYM LINKIEM
https://www.behance.net/gallery/163502939/Coffee-Monster-Website
Chętnie poczytam wasze opinie!
#grafika #grafikakomputerowa #webdesign

@matihautamaki dalej się nie rozumiemy, więc zapytam inaczej - jeżeli szukasz jakiejś informacji w google to oczekujesz, że dostaniesz stronę z właściwą odpowiedzią (czytaj: wartość biznesową), czy wrzucą się na stronę główną kawiarni i masz sobie szukać po podstronach?
Mam wrażenie, że coś w stylu https://www.dailyui.co byłoby dla ciebie lepsze w nauce o co rzeczywiście chodzi w projektowaniu i przy okazji - budowaniu portfolio.
edit: ekipa od tailwinda ma też świetny ebook o projektowaniu https://www.refactoringui.com ale to dopiero jak zrobisz kilka daily ui
Zaloguj się aby komentować
@0jciecPijo jezeli uzywasz darmowej wersji musisz wejść na któryś z kanałów newbies, np ten: https://discord.com/channels/662267976984297473/1008571080300052482
I tam normalnie wpisujesz sobie komendy zaczynajac od /imagine. Grafika jest generowana ok minuty - dwóch, to zależy.
Minus jest taki ze trwa tam nieustanny spam obrazów generowanych przez innych userów i szybko idzie się zakopać przy tym wszystkim.
Lifehack na to to stworzenie jakiegoś wlasnego kanału i zaproszenie tam bota, ale nie wiem czy to już nie wymaga płatnej subskrybcji
Zaloguj się aby komentować
Hej, stworzyłem pierwszy projekt rebrandingu w życiu.
CAŁOŚĆ POD TYM LINKIEM
A dokładniej projekt rebrandingu Pizza Planet znanej z bajek pixara!
Chętnie wysłucham waszych opinii jak i konstruktywnej krytyki!
#grafika #projektnadzis #pixar #komputery

@matihautamaki
Zaloguj się aby komentować
czarna dziura
#aiart #midjourney #grafika

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zgodnie z obietnicą czas na kolejną grafikę - dla ułatwienia zaczynam tagować swoim autorskim tagiem - #senpaiart
Moje inspiracje rodzą się z moich zainteresowań.
Tutaj mamy spacer na jednym z wielu księżyców w odległej galaktyce.
#aiart #midjourney #grafika #sf

Zaloguj się aby komentować

https://www.renderforest.com/animation-videos
za free:
ilość scenek za darmo ograniczona
export rozdzielczość max 720p
ograniczona możliwość kolorowana
ograniczona możliwość przesuwania tekstu
znak wodny
...
ale fajne
może się przydać do robienia prostych animacji
animacja #grafika #prezentacje