Wszystkim osobom, którym marzy się rozwalanie miast, polecam model deliberate_v2
#stablediffusion #aiart #grafika




Wszystkim osobom, którym marzy się rozwalanie miast, polecam model deliberate_v2
#stablediffusion #aiart #grafika




@UbogiKrewny Dzięki! Już nawet ktoś mi sugerował monetyzację prac NSFW - może nawet tak zrobię.
Najbardziej interesuje mnie artystyczna modyfikacja klipów wideo, ale niestety technologia jeszcze nie jest dojrzała
Dziękuję też za sugestię z kartami, pomyślę o tym. Ciekawym problemem jest brak ochrony prawami autorskimi, ktoś może zwyczajnie skopiować grafiki i wydawać swoje talie - więc może rozwiązaniem byłoby robienie unikatów na zamówienie?
Możesz wrzucać np zajawki jak niektóre wyglądają, a cała talię sprzedawać gotową i dorzucać coś dodatkowo jakiegoś Arta nsfw albo coś innego w tym. Ale wiem że takie karty byłyby ciekawe bo twoje prace są dopracowane rzadko kiedy widać jakieś artefakty, a sam byłbym zainteresowany taka talią bo taka spersonalizowana dla kogoś na prezent świetna sprawa
Zaloguj się aby komentować
Cześć! Przymierzam się do wymiany mojego Macbooka Pro na jakiegoś wydajnego PC-ta. Chciałbym wydać do ok 7000 brutto. Zupełnie wypadłem z obiegu części komputerowych i nie wiem na tą chwilę w co warto iść, a co sobie odpuścić. Byłem w lokalnym sklepie i jeden z głównych argumentów przy wyborze części jest to, żeby nie iść w starsze chipsety, czy DDR-y 4. Czy to faktycznie ma takie duże znaczenie? Jeśli chodzi o grafikę, to myślę o RTX 4060 8GB, ale może jest coś co wypada korzystniej pod kątem wydajność/cena?
Kompa potrzebuję głównie do pracy w Photoshopie, Illustratorze na sporych plikach. Czasami montuję video, czy korzystam z Blendera. Do tej pory na Macu nie grałem, ale może wrócę do tego po latach z racji przesiadki na Windowsa.
Podpowiecie na jakiego procka się zdecydować (AMD? Intel?). Czy rzeczywiście nie warto iść w DDR4? Może ktoś wie o sklepie, w którym przy zakupie na firmę dostanę raty 0?
Z góry dzięki za pomoc!
#pcmasterrace #komputery #grafika
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Robię porządki na dyskach i co ja znalazłem... (° ͜ʖ °)
Pierwsza tapeta jaką zrobiłem w życiu. Wtedy robiłem beaty do kapeli rapsowej w której rymowałem i stąd taka konstrukcja tapety. W lewym dolnym rogu były poukładane ikony systemowe i jakieś pierdy typu komunikator tlen itd. a w prawym dolnym aplikacje do edycji muzy. Wtedy głównie Wavelab i Edit Cool Pro (który teraz jest Adobe Audition) Ciekawe są elementy tej tapety. Kolumny i światła u góry są zajumane z menu gry Cue Club, a te kolumny z tą fioletową chmurką są przerysowane (ze⁎⁎⁎⁎ęte) przeze mnie z koszulki którą miałem. Tylko oczywiście napis w chmurce jest inny. Wszystko zrobione w programie Jasc Paint Shop Pro 6 i Windowsie hmm.... teraz nie pamiętam czy to był 95 czy już 98, ale tapeta jest z 2000r. Masakra (° ͜ʖ °)
#tworczoscwlasna #grafika #nostalgia #ciekawostki #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Welcome to Rapture - mbanshee
#grafika #digitalart #bioshock

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Karta tarota autorstwa @ioruko
#pixelart #grafika

Zaloguj się aby komentować
Lloyd Allan
#grafika #digitalart #horizonzerodawn

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Concept art autorstwa Raya Lederera.
#grafika #digitalart #fallout

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
53 lata kończy dziś brytyjski malarz i grafik Dan Seagrave, autor wielu kultowych okładek wydawnictw z gatunku death metalu. Jego prace zdobiły albumy Morbid Angel, Pestilence, Nocturnus, Dismember czy polskiego Vader.
https://www.danseagrave.com/art/
#grafika #metal

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mauricio Tejerina
#grafika #digitalart #bioshock

Zaloguj się aby komentować