Wszedłem po jeden #komiks do Komiksiarni, wyszedłem z trzema XD dzisiaj chleb z masłem a recenzja po weekendzie


Społeczność
Wszedłem po jeden #komiks do Komiksiarni, wyszedłem z trzema XD dzisiaj chleb z masłem a recenzja po weekendzie

Zaloguj się aby komentować
Stare dziady i baby - 30-40 lat, kiedyś był taki komiks z Conanem, pamiętam jak walczył na moście z takimi bestiami dwunożnymi ale za cholerę nie pamiętam jaki to był tom
dużo szczegółów nie mam ale cóż
dodam #hejto30plus #hejto40plus
@Helio09. jak żeś to spamiętał?
https://komiksy-fantasy.prv.pl/?komiks=Conan&epizod=Klejnoty_Gwahlura&strona=37
dokładnie ta scena mi utkwiła w pamięci.
Młot jak pięść - "hammer-like fist"
Zaloguj się aby komentować
Hej, chciałbym się pozbyć takich oto komiksów. Czy byłby ktoś zainteresowany zakupem (najlepiej wszystkich na raz). Wiem, ile mniej więcej jest to warte, ale jestem otwarty na propozycje.
Zestaw #1
St. Marie Wchodzi w morze / Wydanie 1, stan dobry
Granatowa Cortina / Wydanie 1, stan dobry-
Złoty Mauritius Wydanie 2, stan dobry
Zerwana Sieć Wydanie 2, stan dobry
Nocna Wizyta / Wydanie 2, stan dobry
Jaskinia Zabójców / Wydanie 2, stan dobry
Zestaw #2
Niefortunny skok Wydanie 1, stan dobry
Skok przez trzy granicę / Wydanie 1, stan dobry
Salto Śmierci / Wydanie 2, stan dobry
Pogoń za lwem / Wydanie 2, stan dobry-
Kryptonim walizka / Wydanie 2, stan dobry
Kraksa / Wydanie 1, stan dobry
Zestaw #3
Wieloryb z peryskopem / Wydanie 2, stan średni
Kto zabił Jacka / Wydanie ?, stan dostateczny
W potrzasku / Wydanie 2, stan średni
W walczę z żywiołem / Wydanie ?, stan dobry
Ślady w lesie / Wydanie 1, stan średni
Zapalniczka z pozytywką / Wydanie 2, stan dostateczny
Zestaw #4
Gdzie jest jasnowłosa, Wydanie ?, stan dostateczny
Kloss Agent J-23 / Wydanie ?, stan dostateczny
Kloss Wyspa / Wydanie 2, stan średni
Kloss Ostatnia Szansa / Wydanie 2, stan dobry
Początki państwa polskiego / Wydanie 1, stan średni
Dr. Jekyll and Mr Hyde / wydanie 2, stan dobry
#komiksy #sprzedam




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Fajnie, że po tym, jak komiksy z serii "Dylan Dog" wróciły do Polski, pojawił się też nowy Nathan Never. Wiadomo, że to raczej 2 liga (w najlepszym wypadku) i nie ma startu do wspomnianego Dylana, ale lubię te historie i ich VHS-owy posmak. Czekam na kolejne.
#komiksy #komiks #scifi

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wujek Sknerus to wie jak zmotywować
#kaczordonald #bojowkakaczoradonalda #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy z dwóch części Deadpoola mogło odrodzić się dwóch Deadpoolów? Czy była jedną główna część, z której odrastała reszta? Nie jestem pewien, ale w przypadku Lobo Czarnianina chyba wyrosło dwóch Lobo i się napieprzali między sobą xD
#marvel #dccomics
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nastrojowy i niepokojący - właśnie te dwa wyrazy mi przychodzą do głowy, kiedy myślę o "Hotelu na skraju lasu". Uwagę zwracają też niebanalne, jakby "szarpane" rysunki.
Nie jest to typowy horror, ale autorzy umiejętnie operują atmosferą zagrożenia i tajemnicy. Więcej o fabule nie napiszę, żeby nie spoilerować.
Minus jest taki, że historia się trochę urywa i trzeba będzie zaczekać na kolejny tom.
#komiksy #komiks




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siema, ktoś z was prenumeruje Marvel origins? Bo nie wiem czy się wkręcać XD
#marvel #komiksy
Zaloguj się aby komentować