
Społeczność

Społeczność
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Nie wiem jak wy, ale ja na szczęście idę zaraz do kołchozu, zamiast spędzać milo czas z rodziną w ten piękny słoneczny dzień. #codziennyspiderman 68

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przy dzwonach koscielnych na boże ciało.
Modlmy się... ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#codziennyspiderman 66

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@regisek mainstreamowy to bardzo popularny teraz spiderverse. Ja jestem dosc sceptyczny. Ten Kadr pochodzi z superior Spiderman. Jak umisz w angielski to lap linka https://readcomiconline.li/Comic/Superior-Spider-Man
Zaloguj się aby komentować
#codziennyspiderman 63
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#kaczordonald
W nawiązaniu do wpisu https://www.hejto.pl/wpis/podczas-wielkiego-szukanska-psich-i-kocich-ksiazek-zdrowia-ktore-zawsze-odklada-
od @razALgul.
Widziałem się wczoraj z Panią Agnieszką.
Zapytałem czy jest gotowa na otpalenie "wayback machine"? Dostałem zielone światło i pokazałem list. Było zaskoczenie, zdumienie i wzruszenie. Z opowieści wynikało, że był to bardzo dobry okres w karierze zawodowej i pozostały po tym same ciepłe wspomnienia a relacje utrzymywane są do dziś.
Z ciekawostek - to już były późniejsze listy do czytelników gdyż pierwsze zaczęły się w okolicach '96/'97 i były pisane całkowicie odręcznie bez użycia konkutera, często w pociągu, w drodze do pracy.
Na potwierdzenie przesyłam Wam karteluszkę z pozdrowieniami jaką wymolestowałem na Pani Agnieszce!

Zaloguj się aby komentować
"Visa tranzytowa" - Nicolas de Crecy
Najlepszy komiks, jaki czytałem w tym roku (przynajmniej do tej pory). Ponad 400 stron nostalgicznej opowieści. Dla miłośników kina drogi pozycja obowiązkowa. Opis wydawcy:
"Latem 1986 roku, kilka miesięcy po katastrofie jądrowej w Czarnobylu, Nicolas de Crécy i jego kuzyn mają zaledwie dwadzieścia lat. Wtedy właśnie zostają właścicielami wraku Citröena Visa. Wypełniają samochód książkami, których ostatecznie nie przeczytają, dorzucają dwa śpiwory, papierosy... i wyruszają w drogę, która nie ma celu, ale musi zaprowadzić ich jak najdalej. Przemierzają północne Włochy, Jugosławię, Bułgarię i udają się do Turcji – w podróż, która zabierze ich...
Nicolas de Crécy, w Visie tranzytowej porusza się na wielu płaszczyznach wspomnień, prowadząc rozważania o znaczeniu podróży, pogoni za przygodą, w naszym życiu."
#komiksy


Zaloguj się aby komentować
Kolejna recenzja #komiksy
Friday - nowa pozycja nowego wydawnictwa Nagle! Mnie nie porwało niestety, liczyłem na komiks przygodowy, detektywistyczny czy lekki horror a wyszedł obyczaj o rozterkach nastolatki z weird fiction daleko w tle. Być może rozczarowanie wyszło z błędnych oczekiwań. Powinienem przeczytać teksty z tylu okładki i hasło „post young adult” by zapaliło lampki ostrzegawcze.



Zaloguj się aby komentować
ale sie jaram. chyba pierwsza seria która bardzo mi się spodobała, nie jest jeszcze w pełni wydana i czekam ciągle na nowe tomy
#komiksy #ksiazki

Zaloguj się aby komentować
"Don't look don't look" the shadows breathe
Komiks, film, muzyka - uwielbiam tę historię
#komiksy

Zaloguj się aby komentować
Skończyłem „Z całej pety!” - polecam! Super komiks o Wrestlingu, kipiący energią, fajne kadry, dobra fabuła, gra na emocjach. Polskie tłumaczenie tip top. Kurde, jest dobrze, dla takich komiksów warto żyć
#komiksy



Zaloguj się aby komentować
Pozostaje już tylko czekać na wznowienie "Skradzionego skarbu"
#komiksy #komiks #nostalgia

Zaloguj się aby komentować