sierzant_armii_12_malp2024-04-10T09:27:18+02:003@Lubiepatrzec Na 100% mają tam strzelby na niedźwiedzie. [edit] Ewentualnie krzyczy się „Perrrkeleeeee!!!” i misie w panice uciekają.
InstytutKonserwacjiMaryliRodowicz2024-04-10T11:27:58+02:000@sierzant_armii_12_malp to nie była polska stacja?