Zrobiłem część księgowości (teraz jestem tylko miesiąc w plecy), rozebrałem choinkę, wyrzuciłem, ogarnąłem trochę dom, posegregowałem bombki,. Teraz mogę wrócić do pracy przy kompie. A j⁎⁎ać to… wypije piwo i idę spać. #wpiszdupy
Zrobiłem część księgowości (teraz jestem tylko miesiąc w plecy), rozebrałem choinkę, wyrzuciłem, ogarnąłem trochę dom, posegregowałem bombki,. Teraz mogę wrócić do pracy przy kompie. A j⁎⁎ać to… wypije piwo i idę spać. #wpiszdupy
Zaloguj się aby komentować