Zrobiłbym se mapkę w SVce w jakimś mototune, bo ludzie bardzo chwalą sobie ten zabieg, ale pozbycie się katalizatora rozwaliłoby mi chyba uszy oraz łeb.
Z DB Killerem na samej końcówce Dominatora jest znośnie (mikrofon miałem w kieszeni).
Mapowaliście swoje #motocykle?
https://www.youtube.com/shorts/k6-RTJGhIuc