Znowu wstalem o 5. Ale mialem wogole kozackie sny. Śnily mi sie pociagi. Ale takie sprzed 30 lat. I stacja ktora od 20 lat jest nieczynna a torow juz dawno nie ma. A ja tam bylem gdy dzialala w pelni. Ciekawe ciekawe. #cybulionjestinny

Znowu wstalem o 5. Ale mialem wogole kozackie sny. Śnily mi sie pociagi. Ale takie sprzed 30 lat. I stacja ktora od 20 lat jest nieczynna a torow juz dawno nie ma. A ja tam bylem gdy dzialala w pelni. Ciekawe ciekawe. #cybulionjestinny

Zaloguj się aby komentować