Mycha★Osobistośćw Hydepark2026-06-21T23:49:06+02:0017Żegnajcie. Jak można takie coś przeżyć? #pogoda #upaly179Udostępnij
Mycha2026-06-21T23:51:39+02:007@bojowonastawionaowca caly tydzień w aucie będę siedział na ładowarce xD
skorpion2026-06-21T23:54:35+02:004@bojowonastawionaowca panie, klimatyzacja to przeżytek. ewolucja! a serio to się da, ale trzeba nie być białasem
bojowonastawionaowca★2026-06-22T00:11:08+02:001@skorpion obawiam się, że trochę trudno mi się będzie zamienić w osobę czarnoskórą A do tego musiałbym chcieć, a jednak podziękuję ;)
skorpion2026-06-22T00:01:54+02:004@PanNiepoprawny zależy od betonu. i ilości kapsli po piwie i oranżadzie wklejonych w asfalt chodników #pdk #hejto40plus
Taxidriver★2026-06-22T00:08:14+02:000Za⁎⁎⁎⁎scie, zazdraszczam. A na poważnie, to jeden z lokalnych bogaczy, powiedział mi, że wszak tacy z kasą wykupują nieruchomości na pomocy Anglii, bo spodziewają się braków wody, a tej tutaj nigdy nie brakuje z powodu opadów.