Komentarze (17)

@cododiaska

Laaaataaaa temu, kiedy miały się zmienić jakieś przepisy odnośnie robienia prawka i kto mógł ten rzucił się robić PJ, to na pierwszych światłach pod WORDem naliczyłem 17 "L". Pod rząd, same "L".

@pigoku to jak ma się nauczyć jeździć? Niektórzy też chcą zdać a niektóre ameby zapomniały jak się taką eleczką jechało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Tomoe może się uczyć poza godzinami szczytu, jeździć od 9 do 14 zamiast stać w korkach z ludźmi jadącymi doni z pracy

@ivaldir otóż to. Robić korytarz życia, jeździć na suwak, jechać z prędkością dozwoloną, by taka eleczka zawału nie dostała podczas jazdy ( ಠ ͜ʖಠ)

@pigoku niech jeżdżą, jedyne co chętnie widziałbym inaczej, to żeby się nie klastrowali w jednej kupie. Taki pakiet 7 czy 8 L-ek potrzebuje 2 cykle świateł. W tym samym czasie przejedzie przez krzyżówkę 30 innych pojazdów.

@cododiaska na zbijanie się w stada nic nie poradzisz bo jeżdżą po trasach na których odbywa się potem egzamin, wszyscy pewnie podjeżdżają pod ośrodek egzaminowania żeby przetrenować jakieś standardowe trudne miejsca na najbardziej popularnych trasach.

@cododiaska kwestia tego, że są pościskane bloki czasowe. Bardzo często jest tak, że podczas jednej godzinki masz z 7-8 egzaminów (niby ekonomia)

@pigoku uczą jeździć po trasach egzaminacyjnych, a nie jeździć. Jakby to zmienić to prawdopodobnie by problem się rozwiązał

Zaloguj się aby komentować