Zastanawiam się nad kupnem googli Apple do pracy w projektowaniu. Pytanie czy ktoś z tego z was już korzysta i jakie doświadczenia ma, plusy, minusy ew. skutki uboczne?
Zastanawiam się nad kupnem googli Apple do pracy w projektowaniu. Pytanie czy ktoś z tego z was już korzysta i jakie doświadczenia ma, plusy, minusy ew. skutki uboczne?
Zaloguj się aby komentować