Zastanawiacie się co tam na psychoprawicy? Stabilnie. Ocieplenia klimatu nie ma bo śnieg spadł w Radomiu.
#bekazkonfederacji #polityka

Zastanawiacie się co tam na psychoprawicy? Stabilnie. Ocieplenia klimatu nie ma bo śnieg spadł w Radomiu.
#bekazkonfederacji #polityka

@lechaim berkowicz to w ogóle jest genetyczny zjeb, który powinien być ubezwłasnowolniony i mieć ustanowionego opiekuna, który by mu odciął dostęp do sociali. To taki rodzynek na torcie z gówna, bo patoprawica ma wręcz zakodowane w baniakach, że jak tylko jest cieplej, albo zimniej na chwilę, to odpala im się szurski odruch Pawłowa, żeby szczekać o ociepleniu klimatu że to mit. Bo "hehe widzicie zimno jest hehe i co teras hehe".
Zaloguj się aby komentować