Zamierzam wydawać +- na #lego i wrzucać zestawienie co miesiąc lub kwartał ile zarobiłem na takiej inwestycji. Byłby ktoś zainteresowamy? #finanse
Zamierzam wydawać +- na #lego i wrzucać zestawienie co miesiąc lub kwartał ile zarobiłem na takiej inwestycji. Byłby ktoś zainteresowamy? #finanse
Zaloguj się aby komentować