AdelbertVonBimberstein2025-08-22T22:20:50+02:003@cebulaZrosolu będziesz jeszcze grubszy i jeszcze bardziej smutny. Na spacer idź i se muzyczkę puść.
pacjent442025-08-22T22:31:27+02:004@cebulaZrosolu twarogu wciągnij. Popatrz na Albercika, jak mu po nim pozytywnie odbija.
AdelbertVonBimberstein2025-08-22T22:42:46+02:002@pacjent44 no nie chciałem pisać bo smaka mam, że hej na twaróg a jebać idę do lodówki po klinek
GazelkaFarelka2025-08-22T22:48:14+02:004@cebulaZrosolu polecam orzeszki albo gorzką czekoladę do podjadania, przynajmniej się nimi zapchasz i nasycisz
AdelbertVonBimberstein2025-08-22T22:58:46+02:000@GazelkaFarelka masz szczęście, że się twaróg wchłania bo bym się zdenerwował bo w Norwegii jestem. Spać idę bo czuję, że wchodzi...... ... . .
ErwinoRommelo★2025-08-22T22:52:04+02:005przemo ty albo przestaniesz smutowac albo no ten no, mam tam podejsc? a niemam daleko !
AdelbertVonBimberstein2025-08-22T22:52:59+02:003@ErwinoRommelo idź i nakarm go Twarogiem bo aż mnie moje miejsce twaroże skręca