@SuperSzturmowiec a do sklepu wejść to masakra. powinni szatnie zrobić. Dzisiaj 10 minut w rozpiętej kurtce w biedronce a pozniej 20 leroy merlin i mokry, zdjąłem i do wózka
@cebulaZrosolu pewnie anorektyk? masz coś tłuszczu? suchary też się pocą więc to nie argument. Jaki jest twój sekret? nie smażysz na oleju, jesz jabłka i stolec 3 razy dziennie czy co ;-] ?