Z takich nostalgicznych klimatów - bardzo lubię sobie od czasu do czasu poczytać przygody tej ekipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#komiksy

Z takich nostalgicznych klimatów - bardzo lubię sobie od czasu do czasu poczytać przygody tej ekipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#komiksy

@glebogryzka Ooooo, "10 z wielkiej ziemi", "Tajemnica złotej maczety" i ten tom Kajtka i Koka, który był dla mnie najbardziej frustrujący! A frustrujący dlatego, że za dzieciaka czytałem tylko dwie pierwsze części: "Śladem białego wilka" i "Duch bunkra" Dopiero po latach, jako dorosły, dokończyłem tę historię, czyli "Chybiony strzał" właśnie. Latami mnie swędziało, jak to się skończyło. Baranowski wiadomo, kult eternal, Kleks i nutki dostałem niedawno od kumpla. A muchy nigdy nie czytałem
Zaloguj się aby komentować