Z takich drobnych postępów to żyły mi wychodzą na przedramionach a na dzisiejszych ćwiczeniach na bicepsie. Mała budująca rzecz, kiedy widzę że ciało pracuje i coś się zmienia. #hejtokoksy
Z takich drobnych postępów to żyły mi wychodzą na przedramionach a na dzisiejszych ćwiczeniach na bicepsie. Mała budująca rzecz, kiedy widzę że ciało pracuje i coś się zmienia. #hejtokoksy
@Dudleus Tylko nie przesadź z przyrostami, ja kiedyś jadąc na suplach (legalnych żeby było jasne) naderwałem sobie ścięgno bicepsa bo co dwa tygodnie dokładałem sobie ciężarów i potem miałem rok rehabilitacji a mięsień już nigdy nie wróci do wcześniejszej sprawności (i wyglądu). A i tak miałem szczęście że się całkiem nie zerwał i obyło się bez operacji.
Zaloguj się aby komentować