Z fajnych ficzurów to ładowanie bezprzewodowe super, od miesiąca nie "ładowałem" telefonu, po prostu mam ładowarkę bezprzewodową na biurku i przy łóżku i stabilne 85%. Tak mi się zdarzało zapomnieć podpiąć, a tu jest fajnie.


USB-C używam, bo słuchawki na kablu.


#technologia #smartfony

b32f55d4-f700-4744-8cc1-a2d7855cc3cf

Komentarze (8)

@maximilianan nie wiem też się boję, ludzie ustawiają 80-95% limit żeby nie maksować cały czas, ja mam 85% i wtedy przestaje ładować, ale nadal mam paranoję, że co spadnie na 84% to ładuje. dx

@Skawarotka niby jak ładowanie przekracza jakiś tam stosunek mocy do pojemności baterii to ma znaczenie. Ale to dotyczy prędkości ponad 30w, a nawet więcej dla telefonów jak np OnePlus 15 z 7300mAh pojemności.

@Deykun Właśnie dlatego takich nie używam. Mam jakąś nokiową, jedną z pierwszych bezprzewodowych na rynku i mam też Xiaomi 10W. Nigdzie mi się nie śpieszy.

Zaloguj się aby komentować