Hejto.pl
Z dzisiejszej trasy mam dwie obserwacje 1: przez pół drogi lało jak sk⁎⁎⁎⁎syn, wycieraczki na fulla a i tak kiepsko z - cebulaZrosolu - Hejto.pl