Z 6 litrow nastawu na bulion mam teraz 2,5l po odsaczeniu. Jako ze ma byc to magiczna baza, mysle zeby zejsc tak do litra. Myslicie ze do 21 sie wyrobie?
#gotowanie

Z 6 litrow nastawu na bulion mam teraz 2,5l po odsaczeniu. Jako ze ma byc to magiczna baza, mysle zeby zejsc tak do litra. Myslicie ze do 21 sie wyrobie?
#gotowanie

Zaloguj się aby komentować