Youtube bez adblocków to totalny śmietnik.


Przed chwilą włączyłem coś na TV: 2 reklamy po 15 sekund, których nie dało się pominąć. W trakcje filmiku również reklamy oraz kontent sponsorowany. Japierd#$%$#%^


#youtube #gorzkiezale

1faf14ae-b91c-4e38-a33c-65b93e669987

Komentarze (24)

@dywagacja @KonoromiHimaries na PC mam, na telefonie mam, na laptopie i tablecie też. Niestety na TV musiałbym ustawiać blockery na ruterze, a nie bardzo mi się chce z tym grzebać.

@boogie nie wyobrażam sobie korzystać z youtube bez tych dodatków:

@boogie jak na tv samsunga masz zwykłego androida tv to jest apka ze zintegrowanym blokowaniem reklam i sponsorblockiem - SmartTubeNext

A jak to jest jakiś samsungowy system smart to niestety nie wiem

@boogie Dlatego place Premium i wyjebka. Wiem, sa inne sposoby itd. ale tak latwiej a te pare PLN to nie kosmos. Moge sobie tez najlepsze filmiki posciagac i w samolocie odpalic (a czesto latam w mniejszych bez Wifi).

@boogie ostatnio odpaliłem na innej przeglądarce to myślałem, że oszaleję, dwie reklamy przed filmem, baner nad suwakiem (na szczęście można zamknąć klikając X), do tego jeszcze obok filmu baner i jeszcze w środku filmu dwa xD Dałbym twórcom zarobić ale wiem, że twórcy dostają marny procent tego, więc wolę rzucić jakieś grosze na patronite jak ktoś dobry content tworzy.

Pihole robi jako dns i adblocker. Na ruterze trzeba później wskazać jako dns. Jest wątek na redicie, że z dwa lata temu youtube zaczął dynamicznie zmieniać adresy skąd lecą reklamy i nie jest tak prosto zrobić żeby działał youtube i nie działały reklamy.

@boogie tak samo jak spotify. Ale za spotify wszyscy placa (jakby nie bylo winampa), ale powiedz, ze placisz za yt (ktory nie ma alternatywy) to Cie wysmieja. Kup se premium albo adbloki a nie marudzicie

@boogie @lm317t Nie wszyscy twórcy korzystają współpracują z markami lub mają włączone płatne wsparcie/patronite itp.


Dla takiego twórcy często zarobki z reklam to jedyna możliwość monetyzacji treści, która w obecnych czasach jest w zasadzie niezbędna do utrzymania odpowiedniej dla widzów jakości i częstotliwości materiałów.

@boogie jak wlaczysz film, dasz od razu wstecz i powtorzysz operacje dwa razy to za trzecim razem film juz sie wlaczy bez reklamy. A moze za czwartym. W kazdym razie zajmuje to dwie sekundy i jest szybsze niz czekanie az reklama sie skonczy albo bedzie mozna ja pominac

@boogie kup sobie Mi Boxa albo inne pudło na androidzie i zainstaluj Smart Tube Next. Blokuje reklamy i ma wbudowanego sponsorblocka.

Też mam TV Sramsunga, wybór i stabilność aplikacji na Tizen OS jest słaba, więc dokupiłem Mi Boxa 4K i nie żałuję zakupu, już od roku nie korzystałem z ani jednej apki bezpośrednio na telewizorze.

@boogie wiadomo. Niestety na Tizenie nie ma innej opcji niz YT Premium (ktory osobiscie bojkotuje ze wzgledu na to jak Google wymusza jego kupno przez robienie reklam coraz bardziej upierdliwymi), albo jakis zewnetrzny dongiel jak @PiesekChlebek doradza.

Zaloguj się aby komentować