Trypsyna★GURUw Hydepark2025-06-19T08:17:38+02:0083Wysokoenergetyczne śniadanie i lecimy na wędrówkę po Sudetach #sniadanie #jedzenie #jedzzhejto835Udostępnij
Ten_koles_od_bialego_psa2025-06-19T09:35:53+02:0019@Trypsyna minęła dłuższą chwilą zanim zrozumiałem że nie jecie dżemu z musztardą ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Miłego tuptania( ͡o ͜ʖ ͡o)
Z_buta_za_horyzont2025-06-19T19:59:16+02:001@Ten_koles_od_bialego_psa Bez powiększenia zdjęcia myślałem o pasztecie z dżemem .
Sweet_acc_pr0sa2025-06-19T12:03:18+02:007@Trypsyna ze szklarskiej do karpacza jest tylko 28km po szlaku, POLECAM XD robilem to na luzie z rozwalonym sercem wiec dla was to bedzie rozgrzewka xD
Budo2025-06-19T19:25:48+02:000@Trypsyna do takiej kombinacji zróbcie tosty, albo grzanki, wchodzi jak złoto.