Wróciłem do PoE po 2 latach i po dniu grania stwierdzam jak biedne jest Diablo 4 w porównaniu do tej gry xd Polecicie jakiś dobry starter na HC? Bo się wyłożyłem właśnie pisząc ten post xD
#pathofexile #diablo4
Wróciłem do PoE po 2 latach i po dniu grania stwierdzam jak biedne jest Diablo 4 w porównaniu do tej gry xd Polecicie jakiś dobry starter na HC? Bo się wyłożyłem właśnie pisząc ten post xD
#pathofexile #diablo4
Zaloguj się aby komentować