Wolałbyś:
-
Cofnąć się w czasie do wybranego momentu z całą swoją świadomością? Nie pamiętasz wyników gier sportowych, losowań totolotka, tego żeby inwestować w bitcoina w jakieś akcje itp.
-
Wygrać 10 mln złotych w totka
#przegryw

Wolałbyś:
Cofnąć się w czasie do wybranego momentu z całą swoją świadomością? Nie pamiętasz wyników gier sportowych, losowań totolotka, tego żeby inwestować w bitcoina w jakieś akcje itp.
Wygrać 10 mln złotych w totka
#przegryw

@PrzegralemZycie No nie każdy żałuje swoich decyzji. Nie powiem bo jest mnóstwo rzeczy, których mógłbym żałować, ale nie żałuję bo udało mi się poukładać w głowie i chyba to wszystko co było przed dało w jakiś sposób tą wypadkową kim jestem teraz.
A teraz jest ok, jestem zadowolony i w sumie te 10kk by naprostowalo moje finanse i niby po co miałbym chcieć się cofać w przeszłość? Zresztą bez tych 10 baniek też jest dobrze. Jak co mam 33 lata, jednak myślę, że to bez znaczenia.
I co myślisz, że jakbyś się cofnął w czasie to byś wszystko naprostował? Pewnie w początkowej fazie tak. Zrobiłbyś teraz dobrze kiedy robiłeś źle, ale co dalej?
Stanąłbyś przed nowym losem, przed nowymi wyzwaniami, może podobnie trudnymi, a może nawet gorszymi? Tego nie wie nikt. I co wtedy? Znów byś zaczął żałować, że mogłeś zrobić jednak inaczej?
Bo póki sobie nie poukladasz w głowie i nie nauczysz się cieszyć z rzeczy małych i nie pogodzisz się z sobą i swoim losem, to ani to cofnięcie w czasie, ani te 10 baniek nie zrobią Cię szczęśliwszym ani trochę.
No może jedynie przez chwilę, byłaby to jednak chwila ulotna, w której byś tylko oszukiwał sam siebie, sam o tym nie wiedząc.
Zaloguj się aby komentować