Właśnie zrobiłem layering Este Lauder Eau de Private z Marbert Man Classic xD
Nie zapraszam do zadawania pytań
A co u was?
#perfumy #conaklaciewariacie

Właśnie zrobiłem layering Este Lauder Eau de Private z Marbert Man Classic xD
Nie zapraszam do zadawania pytań
A co u was?
#perfumy #conaklaciewariacie

@loopie Otwarcia już trochę nie pamiętam, ale po tych kilku godzinach to wetyweria, cała masa. Lekko sucha. Do tego neroli z odrobiną goryczki. Całość leciutko doprawiona i wygładzona ambrą. Łatwy, przyjemny, trochę dziadkowy. Na mnie nic z ziemi, kadzidła, zwierzaka, mokradeł, kościoła nie wychodzi.
Zaloguj się aby komentować